اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

ماشین آلات کشاورزی

آرد محصول پودری است که با آسیاب کردن غلات و ریشه های خام تهیه می شود و سپس برای تهیه محصول نهایی مانند نان، خمیر، کیک و غیره استفاده می شود. گندم رایج ترین پایه آرد است اما انواع دیگر آن مانند آرد ذرت و آرد چاودار همچنین در سراسر جهان استفاده می شود.

همچنین آرد غلات جز وعده های غذایی متداول است که دارای اندازه ذرات کمی درشت تر از آرد است. از آنجا که آرد می تواند در تغییرات مختلفی وجود داشته باشد، می تواند یک سری چالش ها از جمله بهداشت، مهار گرد و غبار، مخلوط کردن و دسته بندی را نیز به وجود آورد که با هر سیستم نقاله بحث خواهیم کرد.

نوار نقاله های پیچ انعطاف پذیر

پیچ انعطاف پذیر تنها یک قسمت متحرک دارد، مارپیچ و به طور مداوم در حال چرخش است بنابراین برای انتقال آرد ایده آل است. بسته به نوع آردی که استفاده میکنید باید بدانید کدام مارپیچ مفید است، اما برای آردهای استاندارد پیچ صاف بهترین کار را خواهد کرد. پیچ انعطاف پذیر در لوله به صورت مارپیچ حرکت می کند و آرد را حتی با زاویه ای منتقل می کند.

این نوع نقاله ها به خوبی روی محصولاتی مانند آرد کار می کنند که تخریب آنها مسئله ای نیست. این نوار نقاله می تواند با یک تله رها، فلنج های آزاد سریع و یک برآمدگی معکوس همراه باشد که به تبدیل آن به نوار نقاله ای آرد بسیار بهداشتی کمک می کند. اگر شما اغلب آرد را در فرایند خود تغییر دهید، این نوار نقاله به دلیل داشتن قابلیت های بهداشتی ایده آل است، باعث کاهش آلودگی متقابل انواع آرد می شود.

نوار نقاله Aero-Mechanic

نوار نقاله Aero-Mechanic یک جریان هوایی ایجاد می کند که محصول را بهمراه دیسک های پر سرعت و طناب به سمت بالای لوله هدایت می کند. آرد در جریان هوای ایجاد شده توسط طناب و دیسک هایی در لوله که در آن محصول به آرامی اداره می شود منتقل می شود.

این نوار نقاله زنجیری مناسب برای محصولات آرد ایده آل است که تخریب آنها یک نگرانی است. این نوار نقاله انتخاب خوبی برای انتقال آرد است زیرا هرگونه گرد و غبار ایجاد شده در هنگام انتقال در داخل نقاله موجود خواهد بود. این خطر انفجار ناشی از ایجاد ایستا را کاهش می دهد و نقاله ها می توانند مطابق با ATEX باشند.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>