اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

استفاده از اعضای فولادی سرد نورد شده از جمله ناودانی و ورق در سازه های ماشین آلات، سازه های فضایی، خطوط راه آهن، انواع تجهیزات، قفسه های انبار، ظروف حبوبات، متعلقات بزرگراه ها، برج های انتقال نیرو، دکل های انتقال نیرو، تجهیزات زهکشی و ساخت پل مورد استفاده است.

مقاطع_سرد_نوردیده

البته بحث حاضر به کاربرد این مقاطع در ساختمان ها مربوط می باشد.

اگرچه استفاده از اعضای فولادی سرد نورد شده در ساختمان ها از دهه های 1850 در کورهای آمریکا و انگلستان آغاز شد، اما این اعضای فولادی تا سال های حدود 1940 به طور گسترده در ساختمان ها مورد استفاده قرار نگرفت.

از سال 1946 استفاده و توسعه ساختمان های فولادی با مقاطع جدار نازک سرد نورد شده در ایالات متحده آمریکا با انتشار ویرایش های مختلف ضوابط طراحی برای اعضای سازه ای فولاد سرد نورد شده مربوط به موسسه آهن و فولاد آمریکا شتاب بیشتری پیدا کرده است.

قیمت ناودانی نبشی:
به طور کلی اعضای سازه ای فولادی سرد نورد شده مزیت های زیر را در ساختمان ها فراهم می آورند:

1 - ناودانی و سایر محصولات سرد نورد شده در مقایسه با مقاطع گرم نورد شده، اعضای سبک سرد نورد شده می توانند برای بارگذاری های سبک و یا دهانه های کوتاه تولید شوند.

2 - اشکال غیر متعارف این مقاطع را می توان به طور کاملا اقتصادی به وسیله عملیات نورد سرد تولید و برای آن ها به نسبت های مطلوب مقاومت به وزن دست یافت.اشکال متنوع مقاطع سرد نورد شده ارائه شده است.

3 - مقاطع با جایگیری مناسب برای انبار کردن، متراکم می شوند و امکان حمل و نقل آسان و اقتصادی فراهم می گردد.

4 - عرشه ها و پانل های باربر می توانند سطوح مناسبی برای ساخت کف ها، سقف ها و دیوارها فراهم آورند و در سایر موارد سلول های بسته ای برای کانال های الکتریکی به وجود می آورند.

5 - عرشه ها و پانل های باربر نه تنها در برابر بارهای عمود به سطح مقاومت می کنند، بلکه می توانند به عنوان دیافراگم های برشی برای مقاومت در برابر نیروی داخل صفحه ای، در صورتی که به اندازه کافی و به خوبی به هم و به اعضای تکیه گاهی متصل باشند، عمل کنند.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>