اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

نمای ساختمان

به جای نصب سنگ ها به صورت جداگانه بر روی دیوار پشتیبان، می توان سنگ ها را به قاب خرپایی فولادی متصل کرد. مجموعه سنگ و قاب، پانلی را تشکیل می دهد که توسط جرثقیل تا موقعیت نصب، بلند شده و به سازه ساختمان متصل می شود. عموماً فاصله بین دو ستون با یک پانل پوشانده می شود و پانل روی ستون ها تکیه می کند. سیستم پانلی برای استفاده در موقعیت هایی که هزینه های نیروی کار بالا است یا شرایط آب و هوایی نامطلوب بوده به کار می رود.

نمای سنگی نازک

شکل دیگری از نمای سنگی پانلی، به صورت لایه نازکی از سنگ به ضخامت 5/6 میلی متر (یک چهارم اینچ) است که به پشت لانه زنبوری آلومینیومی چسبانده شده است. پانل ها به صورت لانه زنبوری از جنس آلومینیوم بوده که دارای لایه سیمان اپوکسی بر روی دو طرف پانل سنگی به ضخامت 19 میلی متر است.

ترکیب لانه زنبوری- سنگ- لانه زنبوری از وسط برش داده می شود و تبدیل به دو پانل مشابه می شود.پس از برش پانل، وجه سنگی در هر پانل در صورت نیاز پرداخت می شود. پشت بند لانه زنبوری به ضخامت 19 میلی متر بوده که همراه با لایه نازک سنگ، پانلی به ضخامت 25 میلی متر را تشکیل می دهد.

مهار پانل های مرکب سنگ لانه زنبوری

روش معمول به کار رفته برای مهار پانل ها به استاد فولادی یا دیگر انواع دیوار پشتیبان به صورت دو ناودانی در هم قفل شده است. یکی از این ناودانی ها در کارخانه به پشت پانل نصب می شود و دیگری به دیوار پشت بند در کارگاه حین کار نصب می شود.

پانل های دیواری پرده ای سنگ-لانه زنبوری پیش ساخته

پانل های سنگ- لانه زنبوری می توانند به صورت پیش ساخته باشند که از ستون تا ستون ادامه یافته و به سازه ساختمان نصب می شوند.

نفوذپذیری آب در نمای سنگی

بدون در نظر گرفتن ملاحظات مربوط به جلوگیری از نفوذ آب به پشت نمای سنگی باید به این نکته توجه داشت که نشت آب در طول عمر بنا اتفاق می افتد. باید برای جلوگیری از محبوس شدن آب و خرابی های متعاقب آن در داخل ساختمان، ملاحظاتی در نظر گرفته شود.

این امر با استفاده از درزپوش و آبچکان قابل انجام است. در صورتی که تجهیزات حفاظت در برابر آتش تداخلی ایجاد نکند، باید نصب درزپوش و آبچکان در هر طبقه یا یک عدد برای چند طبقه اجرا شود. اغلب، آبچکان ها در محل تقاطع درزها، قرار می گیرند.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>