اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

سیمان

سیمان هیدورلیک ضد آب در دیوارهای بتنی یا سنگی کاربرد دارد و از نفوذ آب جلوگیری می کند. فرمول این نوع سیمان طوری است که خیلی سریع سفت می شود و در مقابل نفوذ آب بسیار مقاوم و مستحکم است.

سیمان هیدورلیک ضد آب، مشکل نشتی آب را در مناطقی که آب های جاری از زیر یا بالای سطوح بتنی یا سنگی عبور می کند، را حل کرده است.از این نوع سیمان می توان در اطراف لوله های بتنی که آب از آنها عبور می کند نیز استفاده کرد. به طور کل موارد استفاده از این سیمان به شرح زیر است:

  • دیوارهای باربر و دیوارهای پشت بند
  • دودکش ها
  • استخر های شنا، حوضچه های فواره دار، مخازن آبی زیرزمینی

مواد تشکیل دهنده

این سیمان مخلوطی از سیمان پرتلند و سیمان آلومینات کلسیم، دانه های سیلیکا، و دیگر افزودنی های مخصوص است. رنگ این محصول به طور معمول خاکستری است اما انواع خاص آن که سفید رنگ است، هم تهیه شده است.دیواری را که می خواهید بر روی آن از این سیمان استفاده کنید باید عاری از گرد و غبار و جلبک زدگی و کپک زدگی باشد. از ایجاد شکاف های V شکل ممانعت کنید.

به ازای وزن هر 4-4/5 بخش از این سیمان از 1 بخش آب استفاده کنید. آب و سیمان باید طوری با هم مخلوط شوند که یک بتونه یکنواخت به دست آید. به اندازه ای از این مخلوط استفاده کنید که در عرض 2-3 دقیقه مصرف شود. برای هر بار استفاده 113 تا 170 گرم از پودر سیمان تجویز می شود.حرارت بالا زمان سفت شدن سیمان را افزایش می دهد. این محصول باید در دمای پایین تر 50 درجه فارنهایت و با استفاده از آب نیمه گرم تهیه شود.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>