اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

مدولار

سرعت ساخت و یا تعمیر سازه های آسیب دیده تا حد زیادی وابسته به آماده سازی شرایط برای شروع کار است. با توجه به اینکه در مراحل مختلف ساخت یا تعمیر نیاز اساسی به تامین داربست برای حضور و فعالیت کارگران و گاه حتی نظارت مهندسین وجود دارد، به نظر می رسد استفاده از یک شیوه جدید برای سرعت بخشیدن به مراحل استوار کردن داربست و نیز کم کردن خطرات ناشی از خطای انسانی در بر پا کردن آن مناسب باشد.

از طرف دیگر در صورتی که بتوان از داربست های حین ساخت در زمان بهره برداری ساختمان نیز استفاده نمود می توان با آماده سازی های بعدی برای انجام تغییرات در ساختمان، که ممکن است به ظاهر ساختمان نیز آسیب وارد کند، جلوگیری کرد.سیستم مدولار دسترسی نوین یک شیوه جدید بر پا کردن داربست برای اجرای ساختمان ها محسوب می شود که پتانسیل لازم برای بهره برداری های بعدی را دارد. این طرح در این مرکز مورد بررسی قرار گرفته و با استناد به الزامات تدوین شده استفاده از آن مجاز است.

الزامات سیستم مدولار دسترسی نوین

طرح مورد نظر نوعی داربست و سکوی کار موقت است که در هنگام اجرای ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد لذا در رده ابزار کار اجرای ساختمان قرار می گیرد.در استفاده از این تجهیزات مسئله ایمنی حین کار حائز اهمیت است که در این خصوص رعایت ضوابط استانداردهای زیر الزامی است.

بر اساس مبحث 12 مقررات ملی ساختمان ایران تمامی قسمت های داربست و سکوی کار موقت شامل جایگاه، اجزای نگهدارنده، تکیه گاه ها، اتصالات، راه های عبور، و پلکان داربست، باید علاوه بر پایداری و ایستایی لازم ظرفیت پذیرش چهار برابر بار مورد نظر را داشته باشد.ضمن رعایت الزامات مورد اشاره در فوق رعایت تمامی موارد ارائه شده در مدارک ارسالی، برای استفاده از این سیستم به عنوان داربست و سکوی کار موقت، در تمامی مراحل اجرا الزامی است.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>