اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

پانل

پرلیت نوعی سنگ سیلیکونی حاصل از گدازه های آتشفشانی است که به دلیل چگالی کم، رسانایی ضعیف، حنثی بودن، غیر قابل احتراق بودن، سختی کم، درخشندگی خوب، قابلیت جذب و مقاومت، در صنایع مختلف به کار می رود.

از مهم ترین کاربردهای پرلیت فراوری شده، می توان در مصالح ساختمانی، به صورت قطعات پیش ساخته اشاره نمود. بیشتر مصارف پرلیت در حالت منبسط شده آن است ولی در بعضی مواقع از پرلیت خام نیز استفاده می شود.

پانل های پیش ساخته دیواری از دو جداره از جنس بتن پرلیتی با عرض حدود 40 سانتیمتر و طول حدود 280 سانتیمتر تشکیل شده اند که توسط قطعاتی به نام میان بند فاصله گذاری شده و با پیچ به یکدیگر متصل می شوند که پس از نازک کاری اثر پیچ ها حذف خواهد شود.

فاصله جداره ها می توان با عایق مناسبی جهت صوت و انرژی پر شود و فضایی را جهت عبور تأسیسات در اختیار قرار می دهد. وزن هر یک از جدار ه ها حداکثر 50 کیلوگرم است.جداره ها می توانند به صورت تخت یا انعطافپذیر باشند که شکلی زیبا جهت معماری داخلی به دست می دهد.

هنگام نصب پانل ها، در محل اتصال به اسکلت و سقف یک فضای خالی در نظر گرفته شده که با مواد انعطاف پذیر پر می شود تا هنگام زلزله از اندرکنش سازه و پانل ها جلوگیری شود و اثرات مخرب زلزله بر روی این پانل ها کاهش یابد.این پانل ها در مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن مورد ارزیابی قرار گرفته و کاربرد آن در حیطه الزامات ارائه شده مجاز است.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>