اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

پرلیت

استفاده از پرلیت فله ای در ساختمان برای مصارف عایقکاری حرارتی به شرط برآورده شدن الزامات استاندارد ملی ایران به شماره 11062-1 تحت عنوان مصالح ساختمانی، فراورده های عایق کاری حرارتی اجرا شده درجا از پرلیت منبسط - فراورده های فله ای و چسبیده قبل از نصب - ویژگی ها مورد تایید است.

این استاندارد الزامات چهار نوع فراورده پرلیت منبسط (شامل سنگدانه پرلیت، پرلیت روکش دار، پرلیت آبگریز و پرلیت آماده) را برای عایق اجرای شده، درجا، بام، سقف، دیوار و کف تعیین می کند.استفاده از تخته پرلیت کارخانه ای در ساختمان برای مصارف عایقکاری حرارتی به شرط برآورده شده الزامات استاندارد ملی ایران به شماره 8320 تحت عنوان مصالح ساختمانی، فراورده های عایقکاری حرارتی ساخته شده در کارخانه از پرلیت منبسط - ویژگی ها مورد تایید است.

این استاندارد فراورده های ساخته شده در کارخانه از پرلیت منبسط، با رویه ها یا پوشش ها یا بدون آنها که برای عایقکاری حرارتی ساختمان ها استفاده می شود را مشخص می کند. این فراورده ها به شکل تخته یا عایق های چند لایه تولید می شوند. این استاندارد همچنین تخته های عایق حرارتی مرکب را نیز شامل می شود.

استفاده از پرلیت در ساختمان برای مصارف سبک سازی و به صورت سنگدانه به شرط برآورده شدن الزامات استاندارد ملی ایران به شماره 7657 تحت عنوان سنگدانه - سنگدانه های سبک مورد مصرف در بلوک های بتنی - ویژگی ها مورد تایید است. این استاندارد ویژگی های سنگدانه های سبک که در بلوک های بتنی و به منظور کاهش چگالی بتن است، را تعیین می کند.در تمامی مصارف این محصول لازم است مقررات ملی ساختمان ایران رعایت شود.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>