اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

دیوار

دیوارهای غیر باربر متال فوم مشتکل از یک لایه میانی پلی استایرن و دو لایه مش فولادی در طرفین تشکیل شده است. مطابق جزییات ارائه شده، حداقل ضخامت لایه پلی استایرن 5 سانتیمتر، قطر میلگردهای مش فولادی 3 میلیمتر فواصل مش ها 8 سانتیمتر است. به طور کلی جزییات مقطع دیوار و پوشش های آن مشابه دیوارهای ساندویچی سه بعدی است، با این تفاوت که در دیوارهای متال فوم با اجرای رانرها و استادهای پیرامونی امکان اتصال دیوار به سازه اصلی و شاقول راحت تر دیوارهای فراهم شده است.

رانرها و استادها با مقطع ناودانی و از جنس فولادی گالوانیزه هستند. امروزه استفاده از پانل های جدا کننده داخلی می تواند ضمن کاهش باربر مرده باعث افزایش سرعت ساخت می شود. در این راستا این پانل ها به عنوان دیوارهای غیر باربر و جدا کننده داخلی در زمینه های حریق، آکوستیک و سازه در مر کز تحقیقات ساختمان و مسکن مورد بررسی قرار گرفته و کاربرد آن در حیطه الزامات ارائه شده مجاز است.

الزامات دیوارهای غیر باربر متال فوم

استفاده از این پانل های صرفاً به عنوان دیوارهای جداکننده داخلی ساختمان مجاز است.در نصب و اجرا این پانل جهت تحمل بارهای حین اجرا کنترل شود.اتصال این دیوارهای غیر باربر به سیستم سازه ای باید به نحوی باشد که ضمن تامین پایداری آنها در برابر بارهای وارده، از اندرکنش آنها و سازه اصلی تا حد امکان جلوگیری شود.کنترل پایداری دیوارهای غیر باربر در مقابل نیروی زلزله ناشی از جرم دیوار، مطابق استاندارد 2800 ایران انجام شود.حداکثر ارتفاع خالص مجاز دیوارهای غیر باربر 3/2 متر است.

تمامی مصالح و اجزا در این سیستم اعم از معماری و سازه ای از حیث دوام، خوردگی، زیست محیطی، بهداشتی و غیره باید بر مبنای مقررات ملی ساختمان ایران یا آیین نامه های ملی یا معتبر بین المللی شناخته شده و مورد تایید به کار گرفته شود.صدابندی هوابرد جداکننده های بین واحدهای مستقل باید مطابق مبحث 18 مقررات ملی ساختمان تامین شود.

رعایت مبحث 3 مقررات ملی ساختمان ایران با عنوان حفاظت ساختمان ها در مقابل حریق با در نظر گرفتن ابعاد ساختمان، کاربری و وظیفه عملکردی اجزای ساختمانی الزامی است.چنانچه مجموعه ضوابط، دستورالعمل یا آیین نامه در خصوص این محصول توسط این مرکز انتشار یابد، شرکت های تولید کننده، کارفرمایان، مشاوران و پیمانکاران ملزمم به رعایت آن است.اخذ گواهینامه فنی برای محصو ل تولیدی، پس از راه اندازی خط تولید کارخانه از مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن الزامی است.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>