اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

ساختمان

موارد به کارگیری این روش درساخت فروشگاه های زنجیره ای، مجتمع های اداری، مراکز خرید انبارهای کالا، ساختمان های صنعتی، مدارس، هتل ها، آپارتمان ها به کار گرفته می شود.طراحی و اجرای سریع بسیاری از مراحل ساخت به روش Up - Tilt با فشرده کردن برنامه زمان بندی، به صورت همزمان انجام می شود.برنامه ریزی مناسب، امکان ساخت و نصب سیستم نهایی ساختمان را در یک دوره کوتاه آماده می کند.نقل و انتقال سریع، ایمن و راحت بر روی دال کف بتن ریزی شده باعث صرفه جویی در وقت و هزینه می شود.برای بتن ریزی از نیروی کار و بتن آماده موجود در محل استفاده می شود.

کاستن هزینه در اجرای ساختمان ها با روش Up - Tilt هزینه های حمل و نقل، مصالح، نیروی انسانی ماهر، داربست و سایر هزینه ها با سهولت بیشتری قابل کنترل هستند چون متغیرهای محدود و انگشت شماری در Up-Tilt وجود دارد. بتن آماده در دسترس، آرماتوربندی راحت، نیروی کار محلی از جمله این متغیرها هستند.چرخه سریع ساخت که کاربری سریع را ممکن می سازد، جریان نقدینگی را برای پیمانکار و کارفرما بهبود می بخشد.نوآوری، نیروی محرکه رشد Up-Tilt است.

تولید کارآمد، نماسازی زیبا، مصالح بهتر، مبین آن است که Up-Tilt در انواع مختلف ساختمان و در هر جایی قابل استفاده است.برنامه ریزی صحیح و استفاده از کامپیوتر در طراحی و جانمایی پانل ها امکان ایجاد تغییرات به هنگام را در این سیستم فراهم می آورد.پانل ها روی کف پرداخت شده، اجرا شده و باعث حذف قالب های عمودی، داربست بندی و مشکلات آب و هوایی محل می شوند.نیروی کار کمتر و صرفه جویی در زمان اجرای پروژه امکان به وقوع پیوستن اتفاقات پیش بینی نشده را به حداقل می رساند.

دوام

دوام ساختمان های Up -Tilt در مقابل زلزله و نیروی جانبی از قبیل باد آزمایش شده و مقاومت آن به اثبات رسیده است. حداقل ترک خوردگی، نشست، مقاومت در مقابل زنگ زدگی و آتش سوزی، از جمله پارامترهای موثر در دوام سازه های Up-Tilt است.

هزینه های بهره برداری

دیوارهای بتنی UP-Tilt عایق حرارتی بوده و هزینه های گرم و خنک کردن ساختمان را به حداقل می رساند.
ساختمان های Up-Tilt به دلیل داشتن مزایایی همچون مقاومت در برابر آتش سوزی، پایدار در مقابل باد و زلزله، هزینه پرداخت حق بیمه کمتری نسبت به سایر ساختمان ها دارند. ساختمان های Up-Tilt هزینه نگهداری کمتری لازم دارند.

ساختمان Up-Tilt می تواند رنگ نشده و بدون هیچگونه اثر نامطلوبی باقی بماند و چنانچه رنگ شود، فقط هر پنج تا ده سال یک بار نیاز به رنگ آمیزی مجدد خواهد داشت. سطوح خارجی بتن، با خاصیت آسیب پذیری کم، به آسانی شستشو یا مرمت می شوند.

توسعه پذیری

با برنامه ریزی دقیق قبلی، ساختمان Up-Tilt می تواند طوری طراحی شود که با جداکردن آسان و جایگزینی پانل های بتنی امکان توسعه آسان را به وجود آورد یا اینکه ورودی های جدیدی را ایجاد کند.اگر ساختمان نزدیک فرودگاه یا بزرگراه پر سرو صدایی واقع باشد، خواص جذب بالای پانل های Up-Tilt محیط آرامی را فراهم خواهد کرد تا کار و زندگی در آنجا لذت بخش باشد.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>