اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

پانل

پانل های کامپوزیت معدنی ایزی وال بر اساس اقلیم و جغرافیای ایران و بعضی از کشورهای همسایه طراحی و تولید شده است. پانل های ایزی وال در دو نوع با ابعاد یکسان تولید و عرضه می شوند.پانل E1 دارای یک روی کاملاً صاف بوده و ارتفاع آن از 275 تا 335 سانتی متر قابل سفارش است، لذا بیشتر برای دیوارهایی مناسب است که فقط یک روی آن اندود پالستر گچ خواهد داشت و روی دیگر به واسطه کاشی کاری، سیمان، سنگ یا سایر پوشاننده ها نماسازی خواهد شد.

پانل E2 نیز همانند همان پانل پیشین بوده، با این تفاوت که ارتفاع قابل سفارش آن بین 275 تا 355 بوده و هر دو روی آن کاملاً صاف است، و برای دیوار بین اتاق ها مناسب است. به واسطه دو روی کاملاً صاف آن و نیز به جهت فرورفتگی محل نوار درزگیر، حداقل پالستر گچ پوششی را نیاز خواهد داشت.

خصوصیات این نوع سیستم

این دیوار ضد آتش و ضد آب، از پانل های سوپر سبک کامپوزیت معدنی ساخته شده که آواری ندارد و درمقابل زلزله های بزرگ و مرگبار، ساختمان ها را مقاوم و ایمن می کند.هر متر مربع آن حدود یک پنجم دیوارهای معمولی وزن دارد.در بدنه و اطراف پانل های پیش ساخته این دیوار یک لایه توری پلی اتیلن قرار دارد که هنگام زلزله مانع ریزش قطعات شکسته می شود.

این دیوار از ترکیب 7 ماده معدنی با 2 نوع رزین به صورت پانل ساخته می شود.خود پانل نیز دارای الیاف بسیار ریزی است که در هنگام زلزله، ریز گرد ایجاد نمی کند.در واقع عملکرد این دیوار سوپر کامپوزیتی شبیه شیشه خودرو است که وقتی می شکند لایه داخلی آن مانع ریختن شیشه می شود. وجود لایه توری در داخل این دیوار سبب می شود حتی اگر در هنگام زلزله، دیوار شکسته و خرد شود باز هم سرپا بایستد و فرو نریزد.هر متر مربع این دیوار 36 کیلوگرم وزن دارد و به دلیل معماری خاصی که در آن به کار رفته است، استفاده از گچ و خاک را در پروژه ها حذف می کند.

مزایای سیستم ایزی وال

  • مقاوم و ایمن در برابر زلزله
  • سرعت اجرای سریع
  • سبکی وزن دیوار
  • وجود کلیه مواد اولیه در کشور

معایب و نواقص

  • ضعف در جزییات و اتصال بین دو پانل مجاور یکدیگر
  • روش خاص برای پوشش درز بین پانل ها برای جلوگیری از ترک خوردگی
  • انحصاری بودن تولید
  • ظرفیت و توان کم تولید
  • سنگین بوده یک پانل کامل و سختی حمل درون کارگاهی (وزن یک پانل حدود55 کیلوگرم است)
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>