اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

با توجه به اینکه رانندگان محترم در برخی از نقاط جاده ها یا در برخی مناطق شهرستان ها، دسترسی مناسب به اینترنت ندارند، این امکان در اپلیکیشن زینگ فراهم شده است که بدون اتصال به اینترنت از امکانات اپلیکیشن استفاده نموده و بارهای موجود را مشاهده و در اعلام قیمت ها مشارکت نمایند.

برای مشارکت در اعلام بارهای زینگ، در صورتی که قبلا در سیستم زینگ عضو شده باشید و اطلاعات خودرو و شهرهای محل فعالیت خود را تکمیل کرده باشید، کافی است کد زیر را با موبایل خود شماره گیری نمایید:

*6655*206206#

با شماره گیری کد فوق، پس از شماره گیری کد فوق، گزینه های زیر را مشاهده خواهید کرد:

1. بارهای موجود
2. مشارکت های من
3. تسویه حساب
4. ثبت نام (اگر قبلا در زینگ نام نکرده باشید)


1- بارهای موجود:

ussd

با شماره گیری عدد 1، شما لیست بارهای موجود را مشاهده خواهید کرد. برای مشاهده جزئیات و اعلام قیمت، کافی است که شماره بار مورد نظر را شماره گیری نمایید.

ussd

با توجه به اینکه حجم متن قابل مشاهده در هر مرحله محدود می باشد، برای مشاهده بارهای بیشتر یا مشاهده مجدد بارها در صفحه قبل می توانید عدد 0 (صفحه قبل) یا عدد 00 (صفحه بعد) را وارد نمایید.

پس از انتخاب شماره بار مورد نظر، جزئیات بار را مشاهده خواهید کرد و می توانید دستمزد مطلوب خود را برای آن بار اعلام نمایید. دستمزد با باید حتما به "تومان" وارد نمایید. از وارد کردن به صورت ریال یا به صورت خلاصه مثلا 1.5 (به معنی 1.5 میلیون) خودداری نمایید.

ussd

2- مشارکت های من:

در صورتی که در منوی اصلی، گزینه شماره 2 را انتخاب نمایید، به جای مشاهده لیست همه بارهای موجود، فقط لیست بارهایی را مشاهده خواهید کرد که بر روی آنها اعلام قیمت کرده اید. با وارد کردن شماره‌ی هر بار، می توانید مجددا قیمت اعلام شده را اصلاح نمایید. همچنین در این مرحله می توانید با وارد کردن مبلغ 00، پیشنهاد خود را حذف نمایید.

3- تسویه حساب:

چنانچه شما به واسطه فعالیت قبلی، بدهکاری در زینگ داشته باشید، از طریق این گزینه می توانید تسویه حساب نمایید. برای تسویه حساب، ورود شماره 16 رقمی کارت، رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، کد CVV2 و همچنین تاریخ انقضای کارت ضروری است. اگر یک بار از سیستم تسویه حساب استفاده بکنید، برای دفعات بعد می توانید شماره کارت خود را ذخیره نمایید.

4- ثبت نام:

سیستم خدمات بدون اینترنت، بر اساس شماره موبایل شما کار می‌کند، اگر شماره موبایل شما قبلا در زینگ ثبت نشده باشد، لازم است که از این گزینه برای ثبت نام استفاده نمایید. برای ثبت نام باید کد ملی خود را وارد نمایید. همکاران ما در ساعات اداری با شما تماس می‌گیرند تا اطلاعات مورد نیاز برای فعالیت در زینگ را تکمیل نمایند. برای مشاهده بارهای مناسب، لازم است اطلاعات خودروی شما و همچنین شهرهای محل فعالیت شما، در سیستم زینگ ثبت شود که این موارد به صورت تلفنی انجام خواهد شد.

نکات تکمیلی:

- با توجه به محدودیت های مخابرات در برقراری ارتباط از طریق کدهای USSD، برای ارسال کد دستوری در هر مرحله، فقط 30 ثانیه فرصت دارید. چنانچه بیش از 30 ثانیه وقفه در هر صفحه داشته باشید، خود به خود پیغام خطا دریافت خواهید کرد و باید از نو کد را شماره گیری نمایید.

- توصیه ما برای افرادی که گوشی های اندروید یا IOS دارند و دسترسی مناسب به اینترنت دارند، استفاده از خود اپلیکیشن است. چرا که در کدهای USSD محدودیت حجم اطلاعات وجود دارد و بسیاری از امکانات از قبیل مشاهده قیمت های رقیبان، مشاهده جزئیات کامل بار، مشاهده همزمان جزئیات همه‌ی بارها به تصمیم گیری در مورد انتخاب بار مناسب و.... فقط در خود اپلیکیشن فراهم است و در سیستم USSD قابل استفاده نیست.

- استفاده از سیستم بدون اینترنت زینگ کاملا رایگان است.

- اگر نمی خواهید کد معرفی شده را به خاطر بسپارید، در مواقعی که شما دسترسی به اینترنت ندارید، چنانچه اپلیکیشن زینگ را باز کنید، به جای مشاهده صفحات اصلی اپلیکیشن، صفحه زیر را مشاهده خواهید کرد و کافی است که بر روی گزینه مورد نظر کلیک کنید:

زینگ ussd

در صورت وجود هرگونه سوال یا راهنمایی در مورد نحوه استفاده از خدمات بدون اینترنت زینگ، با ما تماس بگیرید.

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>