اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

عایق ماندگار

شیوه اجرای قالب های ماندگار عمودی به عنوان زیر مجموعه ای از سیستم قالب ماندگار icf محسوب می شود. در این روش خرپاهای ویراندال ساخته شده از فولاد گالوانیزه عمود بر راستای دیوار و با استفاده از اتصالات درجا به وسیله ناودانی های ساخته شده از فولاد های گالوانیزه به شالوده متصل می شوند.

پس از آن قالب های ماندگار از جنس PVC به شکل نوارهای نسبتاً نازک بریده می شوند و به صورت کشوئی در دو طرف محور دیوار و در فاصله بین دو خرپای ویاندال مجاور قرار می گیرند. آرماتورهای قائم محاسبه شده برای دیوار به صورت دستی در محل خود قرار گرفته و به خرپاها بسته می شوند. آرماتورهای افقی نیز روی اضلاع افقی خرپای ویراندال قرار گرفته و به آن بسته می شوند.

لازم به ذکر است سازه حاصل از این روش اجرا، از نوع دیوار باربر بتن مسلح بوده و با شرایط رعایت ضوابط مربوط به اتصالات عناصر سازه ای به یکدیگر در شرایط شکل پذیری متنوعی قابل اجرا است.

قالب عایق ماندگار مسطح پانلی

این روش اجرا یکی از انواع شیوه های اجرای سیستم ICF است. در این روش قالب های ماندگار به صورت پانل های مستطیلی در کارخانه تولید و به کارگاه منتقل می شوند. این پانل های متشکل از دو لایه ورق پلی استایرن، مش میانی و آرماتورهای خرپایی برای نگه داشتن آرماتورهای افقی و عمودی تعبیه شده است.سازه حاصل از این شیوه اجرا جزو سازه های دیوار باربر بتن مسلح محسوب شده و با شرط رعایت الزامات و ضوابط مندرج در آیین نامه های ملی و بین المللی در شرایط مختلف شکل پذیری قابل اجرا است.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>