اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

بتن

بتن انعطاف پذیر نوعی بتن مسلح است که از بتن عادی 40 درصد سبک تر و در برابر ترک خوردن 500 بار مقاوم تر است. عملکرد این بتن جدید به دلیل وجود الیاف نازکی است که 2 درصد حجم ملات بتن را تشکیل می دهد. بتن انعطاف پذیر از موادی ساخته شده که برای ایجاد حداکثر انعطاف پذیری طراحی شده است.

بتن انعطاف پذیر که کامپوزیت سیمانی مهندسی نامیده شده، به دلیل عمر طولانی تر در دراز مدت از بتن معمولی ارزان تر است. این در حالی است که بتن معمولی دارای مشکلات بسیاری از جمله نداشتن دوام و پایداری، شکست در اثر بارگذاری شدید و هزینه های تعمیر در اثر شکست است. بتن نشکن یا انعطاف پذیر به جز شن درشت از همان مواد تشکیل دهنده بتن معمولی ساخته شده است.

بتن انعطاف پذیر کاملاً شبیه بتن عادی است اما تحت کرنش های بسیار بزرگ، بتن کامپوزیت سیمانی، تغییر شکل می دهد. این قابلیت از آن جا ناشی می شود که در این نوع بتن، شبکه الیاف داخی سیمان، قابلیت لغزیدن داشته و در نتیجه انعطاف ناپذیری بتن که باعث تردی و شکنندگی است، از میان می رود.

بتن استاندارد، مخلوطی متشکل از سیمان شسته، آب، شن و ماسه که یک محصول قوی و در عین حال شکننده را تولید می کند. این نوع بتن همواره مستعد به انواع ترک ها است. اضافه کردن الیاف مصنوعی به بتن انعطاف پذیر این مشکل را حل می کند و به بتن این امکان را می دهد که انعطاف پذیر و در مقابل تنش ها، قابلیت خم شدگی داشته باشد.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>