اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

آبکاری

عملیات تخلیه آب های سطحی باید طبق برنامه آماده و به مورد اجرا گذاشته شود. مراقبت های مستمر و کافی برای انحراف جریان آب های ناشی از بارندگی، سیل، ذوب یخ و برف جهت حفاظت عملیات ساختمانی در حین اجرای کار و همچنین پس از پایان قطعی کارها به عمل آید. برای آنکه تخلیه آب ها رضایت بخش باشد، باید با شیب بندی و تسطیح از تجمع آب باران یا آب های جاری در منطقه مورد عملیات جلوگیری به عمل آید.

در اراضی شیبدار باید قبل از شروع عملیات خاکی ترتیب تخلیه و انحراف آب ها به منظور پیشگیری از فرسایش، تخریب و آسیب دیدگی ابنیه فنی راه، خاکریزی ها و شیب شیروانی ها داده شود.در حین اجرای عملیات ساختمانی، باید همواره مراقبت خاص به عمل آید تا به کانال ها و آبروهای موجود هیچ گونه آسیبی وارد نشود.

آبروها و نهرها و سایر ابنیه زهکشی و تخلیه آبها که حین یا بعد از اتمام عملیات ساختمانی به عنوان کانال های تخلیه آب مورد استفاده واقع خواهند شد، باید همواره پاک و تمیز نگه داشته شوند تا مانع عبور جریان آب نباشند. قبل از احداث این گونه آبروها و نهرها نیز باید تسهیلات کافی جهت ورود و خروج آزاد آب تأمین شود.

جهت حفاظت کارهای تکمیل شده و جلوگیری از خسارت ناشی از آب باید همواره وسایل و امکانات کافی برای تخلیه آب ها یا انحراف جریان انهار را پیش بینی و در موقع مناسب سریعاً آنها را مورد استفاده قرار داد.
خسارات وارده به کارها در اثر نفوذ آب و به دلیل عدم انجام عملیات کافی برای تخلیه آب های سطحی، باید به هزینه پیمانکار اصلاح شود.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>