اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

خطوط کشتیرانی

خط HDM
با در اختیار داشتن 6 فروند کشتی، شامل 5 فروندکشتی 6500TEU و 1 فروند کشتی 5100 TEU کلیه بنادر و مسیرهای خاور دور به حوزه خلیج فارس را تحت پوشش دارد. این خط کوتاه ترین مدت زمان سفر مستقیم از بنادر حوزه خلیج فارس (اعم از دبی، بندرعباس) به تمامی بنادر خاور دور (شامل بنادر، کینگداو، تیانجین، دالیان، لیان یون گنگ، اینچون، بوسان، کوانگ یانگ، ، شانگهای) و بالعکس را ارائه نموده وسایر بنادر مسیر هم توسط فیدر به بنادر اصلی مذکور ارتباط داده می شوند. 

خط ISC
با در اختیار داشتن 3 فروند کشتی، مجموعا با ظرفیت 6600 TEU، بنادر شرق آسیا (کلومبو، یانگون، سنگاپور، پورت کلانگ) را به بندرعباس و بالعکس ارتباط می دهد و سایر بنادر مسیر شامل (ویتنام،  تایلند، اندونزی، میانمار، بنگلادش  و فیلیپین) هم توسط فیدر به بنادر اصلی مذکور ارتباط داده می شوند.  

خط SAS
با دراختیارداشتن 2 فروند کشتی با ظرفیت هر یک 1000 TEU، کشورهای شرق آفریقا (تانزانیا، کنیا) را به  ایران پیوند می دهد.

خط ECL
این خط که با در اختیار داشتن 4 فروند کشتی کانتینر بر با ظرفیت 3 فروند 2500 و 1 فروند 2700 TEU سرویس‌دهی دریک زمانبندی مشخص، محموله های کانتینری ازمنطقه خلیج فارس، خلیج عدن و دریای‌سرخ به طرف دریای مدیترانه (شامل جنوا، استانبول، گملیک) و شمال اروپا، بنادر اسکاندیناوی و بالتیک (شامل هامبورگ، آنتورپ) تحت پوشش قرار می گیرند و همچنین بارهای صادراتی از منطقه اروپا و حوزه دریای‌ مدیترانه به طرف خلیج فارس حمل می‌گردند. 

خط XPG
این سرویس با دراختیارداشتن 5 فروند کشتی، با ظرفیت‌های 4 فروند 1100 TEU و 1 فروند 300 TEU به صورت سرویس فیدری، بنادر داخلی حوزه خلیخ فارس شامل بندرعباس، بوشهر، بندر امام و بندر عسلویه، خرمشهر، حمد و بالعکس را به یکدیگر متصل می نماید.

خط IIX
با دراختیارداشتن 3 فروند کشتی با ظرفیت کلی 2000 TEU، محمولات بنادر هند (ناواشیوا/موندرا) و ترانشیپی از مقاصد خاور دور، جنوب شرقی آسیا، اروپای شمالی و مدیترانه به صورت مستقیم و در کوتاهترین زمان ممکن به بندر چابهار، ام القصر عراق، جبل‌علی، خور‌فکان و بالعکس ارتباط می دهد.

نظر شما
بهنام کنگانی:
با سلام هزینه ارسال (کرایه ) کانتینر 20 و 40 فوت از بندرعباس به بندر ناواشیوا هند رو لطفا به ترتیب و با ذکر جزییات اعلام بفرمایید. توضیح اینکه بار بصورت گونی های 50 کیلویی حاوی خاک رس می باشد. ایمیل b_kangani@yahoo.com با تشکر
پاسخ زینگ:
با توجه به اینکه قیمت ها با توجه به خطوط مختلف کشتیرانی و در هر فصل و بنا به شرایط مختلف متفاوت است، لطفا برای استعلام قیمت، بارهای خود را در اپلیکیشن زینگ اعلام نمایید تا فورواردرهای مختلف قیمت های خود را به شما اعلام نمایند.

نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>