اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص


بتن


ضد یخ بتن مایع بدون کلراید

ضد یخ مایع بدون کلراید بر پایه نیتریت های سدیم و کلسیم حاوی یون های فعال واکنش گر است و مصرف آن در بتن در هوای سرد و یخبندان برتری های زیر را دارد، در جریان فعل و انفعالات شیمیایی با سیمان حرارت هیدراتاسیون درونی بتن تازه را بالا می برد و به روند گیرش (از 12 ساعت به 4 الی 5 ساعت) آن سرعت می بخشد و ضمن کاهش نقطه انجماد آب خطرات ناشی از افت سریع حرارت محیط و یخ زدن آب در جسم بتن و ملات تازه را بر طرف می سازد در نتیجه به استحکام و دوام بتن در مقابل سیکل های متناوب یخبندان و ذوب می افزاید.

عمده مصارف ضد یخ بتن مایع، جهت جلو گیری از یخ زدن بتن های مسلح و غیر مسلح، مناطق سرد ریز و یخبندان (هوای سرد به شرایطی اطلاق می شود که متوسط دمای محیط برای بیش از 3 روز متوالی کمتر از 5 درجه سانتی گراد باشد)، گیرش سریع بتن جهت استفاده سریع از سازه بتنی و قالب ها، زمانی که افت سریع دما پیش بینی می شود، قابلیت سازگاری با کلیه تیپ های مختلف سیمان است.

میزان مصرف ضد یخ بتن مایع به برودت هوای محیط برای 8 الی 12 ساعت بعد از بتن ریزی و همچنین یه عیار بتن بستگی دارد. لذا پیش بینی تغییرات دمای محیط به منظور تعیین دقیق مقدار مصرف باید همواره مورد توجه قرار بگیرد. به عنوان مثال اگر سازه های با بتن 350 کیلو گرم بر متر مکعب ریخته شود و دما در شب به 7- درجه سانتی گراد برسد باید 5/2٪ وزن سیمان مصرفی از ضدیخ استفاده نمود.

ضد یخ بتن مایع با کلراید

ضد یخ بتن مایع با کلراید افزودنی است که با مکانیزم شتاب دهندگی در عمل هیدراتاسیون و کاهش دمای انجماد از یخ زدگی بتن در سرما و یخبندان، متلاشی شدن یا عدم کسب مقاومت بتن جلوگیری می کند. این محصول کلرایدی بوده و در سازه های غیر مسلح بکار برده می شود. از مزایای استفاده از این نوع ضد یخ بتن، افزایش مقاومت اولیه و نهایی بتن، بتن ریزی در دماهای زیر صفر درجه، جلوگیری از یخ زدن بتن، جلوگیری از متلاشی شدن بتن در دماهای زیر صفر درجه، قابلیت سازگاری با انواع تیپ های مختلف سیمان، کاهش آب مصرفی تا 10 درصد است.

این محصول را می توان با بتن آماده قاطی کرد و پس از همگن شدن واختلاط کامل بتن ریزی کرد یا می توان محصول را در زمان ساخت بتن در بچینگ و یا به بتن آماده در تراک میکسر اضافه نمود. باید در نظر داشت به میزانی که ضد یخ بتن ریخته می شود باید از وزن آب مصرفی کاسته شود همچنین قبل از بتن ریزی، سطح قالب ها و آرماتور ها را از برف و آب بزدایید. نکته مهم این محصول کلرایدی بودن است و به هیچ عنوان در سازه های مسلح نباید به کار برده شود.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>