اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

آهن

ایران از بزرگ ترین تولید کننده فولاد در خاور میانه و دهمین تولید کننده فولاد در جهان است. ایران همچنین با کاهش تولید هند در رتبه نخست تولید آهن اسفنجی قرار گرفت و بیش از 25 درصد آهن اسفنجی دنیا را تولید می کند. آهن اسفنجی از منابع مهم در صنعت فولاد به شمار می آید.

همانطور که درباره آهن اسفنجی می دانید تخلل، جذب رطوبت، اکسیژن و همچنین اشتعال بالایی که آهن اسفنجی دارد و مقاومت در برابر سایش باعث می شود که حمل و نقل و انبار مانی آن با مشکل مواجه شود و باید از آن محافظت کرد.

روش های متفاوتی برای حفاظت از این محصول در برابر اکسایش وجود دارد که می توان به حفاظت در سیلو با گازهای خنثی، حفاظت به وسیله هوا در سیلو، به طور طبیعی و در انبارهای سرپوشیده از آن محافظت کرد، حفاظت به وسیله آهک و بریکت سازی و سیلیکات سدیم از دیگر روش های محافظت از آهن اسفنجی در مقابل اکسایش است.

پسیو کردن هم یک روش دیگر برای حفاظت آهن اسفنجی است به این شکل که یک لایه اکسیدی که با اکسیداسیون ایجاد می شود مانع از ادامه فرآیند اکسیداسیون DRI می شود.در حال حاضر با توجه به شرایط جهان و کاهش تولیدات هند ایران به بزرگ ترین تولید کننده آهن اسفنجی در جهان تبدیل شده است. هند در جایگاه دوم و عربستان در جایگاه سوم است. آهن اسفنجی مهم ترین محصول برای شرکت ها و کارخانه های فولادی است. امید است در سال های آینده ایران زمره سه کشور برتر تولید کننده فولاد در جهان قرار بگیرد.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>