اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

از زمان کشف امواج مغناطیسی، علم فیزیک وارد عرصه جدیدی شد و طبیعتاً دستگاه ها و سیستم های

فیلتر

زیادی بر پایه این امواج رازآلود ساخته شدند. در همین راستا عرصه تولیدات تأسیساتی نیز از این حوزه خارج نبوده و هر از چند گاهی ابداعات جدید را به منظور ایجاد یک زندگی راحت تر وارد میدان می کند. یکی از این مشکلات مسئله آب سخت در شبکه لوله کشی شهرهای مختلف است.

درواقع وجود املاحی مانند کلسیم و منیزیم علاوه بر اینکه به آب مزه می دهند، عاملی برای آسیب به شبکه لوله کشی و شیرآلات بوده و مسلماً با ایجاد رسوب هایی پایدار کارایی این نوع سیستم ها را کم می کند. در کنار راه حل های مختلفی که به منظور رسوب گیری و فیلتر کردن آب سخت استفاده می شود، روش استفاده از فیلتر مغناطیسی نیز پای خود را به بازار فروش تأسیسات خانه و آشپزخانه بازکرده است.

به طورکلی می توان اذعان نمود که سختی گیر نوعی فیلتر یا رسوب گیر در داخل پکیج ها و سیستم های گرمایشی جدید می باشد که با استفاده از روش مغناطیسی که از جدیدترین روش های بهبود کیفیت آب است می تواند عمل رسوب گیری را در سیستم به انجام برساند به طوری که در عملکرد پکیج ها اختلالی ایجاد نشود. درواقع این نوع از فیلترها برای انواع کاربردها خانگی و صنعتی تولید می شود.

شاید برای شما نیز این سؤال ایجاد شود که دلیل استفاده از رسوب گیر در چیست که باید اذعان نمود که دلیل استفاده از این سختی گیرها، سبک کردن آب واردشده به مخزن می باشد تا آب از هرگونه مواد خارجی و افزودنی ها در قالب ناخالصی جلوگیری شود.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>