اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

بلوک

آجرها یا بلوک های شیشه ای به دلیل مشخصه ها و ویژگی های پرکاربردی که دارند، طبیعتاً دارای مزایای بی شماری نیز می باشند. در همین راستا نیز مزایای این نوع از متریال را می توان به شرح زیر لیست نمود:

معمولاً از این نوع آجر در ساختمان های مسکونی، فضاهای اداری، رستوران ها، انبارها، ابنیه هنری، فرهنگی و مذهبی استفاده می شود.در صورت استفاده از این نوع متریال ساختمانی امکان استفاده در جداسازی فضاهای داخلی با حفظ روشنایی کافی وجود دارد.کم بودن ضخامت این بلوک ها در مقایسه با دیوارهای آجری سنتی (حداقل 15 سانتیمتر) که منجر به افزایش فضای مفید اتاق می شود.

بلوک های شیشه ای دارای خواص بالای ایزولاسیون صوتی و حرارتی می باشد.بلوک های شیشه ای در مقایسه با دیوارهای آجری سنتی سبک تر می باشد.امکان به کارگیری طرح ها و رنگ های مختلف در یک یا چند دیوار، بنا بر هر نوع سلیقه وجود دارد.

سادگی و سرعت عمل بالا در نصب و به کارگیری آجر شیشه ای در مقایسه با آجرهای سنتی وجود دارد؛ زیرا مراحل مختلف و متعدد دیوارکشی سنتی شامل آجرچینی، گچ وخاک، سفیدکاری و نقاشی در آجرهای شیشه ای تنها شامل آجرچینی و در موارد خاص بندکشی است.به طورکلی قیمت تمام شده دیوار شیشه ای در مقایسه با دیوار سنتی کمتر است.

نظافت دیوارهای شیشه ای به سادگی تنها با یک دستمال نمدار قابل انجام است و کمترین مزاحمت را برای ساکنین دارد. درحالی که دیوارهای سنتی حداقل هر چهار سال نیاز به رنگ آمیزی دارند.امکان به کارگیری آجرهای شیشه ای در تمام یا بخش هایی از نمای ساختمان و بدون محدودیت وجود دارد.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>