اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

دیوار

یکی از محبوب ترین انواع دیوار پوش ها نوع پتینه آن هست. چراکه استفاده از پتینه این امکان را به شما می دهد که هم از ویژگی دیوار پوش های سلولزی بهره ببرید و هم طرح دل خواه خود را روی دیوارهای خانه ایجاد نمایید. ایده های خلاقانه در پتینه کاری حسابی کاربرد دارند. پتینه مختص افراد باسلیقه است که می خواهند ظاهری متفاوت برای دیوارهای منزل خود داشته باشند. پتینه، بهترین انتخاب برای تغییر و زیباتر کردن منزل است کاربرد پتینه روی دیوار جذاب ترین تکنیک در تغییر دکوراسیون شمرده می شود. به طورکلی می توان اذعان نمود که رنگ دیوارها تأثیر زیادی در ظاهر منازل دارد و مکان مناسبی برای انجام طرح های مختلف است.

درواقع پتینه روی دیوار علاوه بر زیبایی ظاهری که به دیوارهای شما می دهد به رفع عیب های احتمالی دیوار نیز کمک می کند رنگ کردن دیوار به صورت ساده نیز تغییر شگرفی در دکوراسیون ایجاد می کند. پتینه کاری روی دیوار در رنگ و بافت ظاهری دیوار تغییر ایجاد می نماید. از پوشش های سلولزی پتینه می توان جهت امور دکوراتوری در فضاهای مختلف نیز استفاده کرد؛ یعنی علاوه برداشتن خاصیت و ویژگی مهم عایق بودن می تواند برای زیباسازی در تزئینات داخلی و دکورهای گوناگون مورداستفاده قرار گیرد.

دیوار پوش سلولزی رومالین

به طورکلی پوشش های رومالین از الیاف مصنوعی تهیه می شوند، درواقع آن ها آخرین دستاورد و تکنولوژی در مبحث پوشش های ساختمانی هست. این محصول از پالپ ها، الیاف مصنوعی، آراینده های معدنی و غیره تشکیل شده و به منظور پوشش رویه و یا تزئین در ساختمان ها بکار می روند. رومالین دارای قابلیت های بسیار زیادی است که آن را از هر نظر در برابر انواع پوشش های دیوار و سقف، از قبیل کاغذدیواری، رنگ، کنیتکس، گرانول و غیره صاحب برتری نموده و امکان رقابت را از آن ها سلب می نماید.

ویژگی مهم دیوار پوش سلولزی رومالین تنوع زیاد در رنگ است و با همه سلیقه ها سازگار است. اجرای پوشش های رومالین نسبت به پوشش های دیگر ساده تر است و درنتیجه زمان و هزینه کمتری نیز صرف می شود.پایداری پوشش های رومالین در برابر رطوبت هم نسبت به پوشش های دیگر بیش تر است و به راحتی می توان از آن برای مکان هایی با رطوبت بالا استفاده کرد. همچنین قابل ذکر است که رومالین ها برای ایجاد دکورهای تزیینی در مکان های نظیر هتل ها و اماکن توریستی نیز کاربردهای فراوانی دارد.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>