اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

دیوارپوش

دیوار پوش کمک می کند تا دیوارهای حمام و سرویس بهداشتی در برابر رطوبت و آب مقاوم باشد و درعین حال حس زیبایی را به این فضاها تزریق می کند اما در این قسمت به مزایای کلی این نوع از دیوار پوش ها می پردازیم.

احتمالاً اصلی ترین مزیتی که استفاده از دیوار پوش های ضد آب به همراه دارند این است که از خراب شدن و پوسیدگی دیوار حمام و دست شویی جلوگیری به عمل می آورند؛ اما باید بگوییم که این، تنها مزیت دیوار پوش های ضد آب نیست بلکه مزایا و منافع بی شمار دیگری هم دارند که در ادامه به برخی از مهم ترین آن ها خواهیم پرداخت:

در وهله ی اول باید به نصب ساده و راحت آن ها اشاره کرد.سپس نباید از یاد برد که دیوار پوش های ضد آب وزن سبکی دارند و دقیقه به همین علت است که جابه جایی و حمل آن ها نیز ساده تر و راحت تر است.مزیت دیگر استفاده از دیوار پوش های ضد آب این است که اساساً نیازی به زیر کاری ندارند. به این معنی که روی هر سطحی قابل نصب هستند و به این ترتیب از کثیف کاری و آلوده کردن منزل خبری نخواهد بود.

تمیز کردن آن ها نیز بسیار ساده تر و راحت تر است. در ضمن دیربه دیر کثیف می شوند و خیالتان از این بابت راحت خواهد بود.درصورتی که از دیوار پوش مناسبی استفاده کنید می توانید نسبت به دوام و مقاومت آن اطمینان داشته باشید. در حقیقت این دیوار پوش های ضد آب دچار تغییر رنگ و خوردگی و پوسیدگی نخواهند شد.

قیمت دیوار پوش ضدآب

قیمت دیوار پوش های ضد آب با توجه به نوع و کیفیت آن ها می تواند بسیار متنوع باشد. اگر به دنبال جنسی ارزان هستید، توصیه می کنیم که به سراغ دیوار پوش های ورق پلاستیکی بروید اما درصورتی که زیبایی و درخشش برایتان اهمیت بیشتری دارد، دیوار پوش های سرامیکی و سنگی اولویت بالاتری دارند.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>