اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان


فلاش


مرحله اول: سوار کردن قطعات بر روی مخزن فلاش تانک

لاش تانک های روکار قدمت بیشتر نسبت به فلاش تانک های دکمه ای دارند و در ارتفاع بالا، پایین و متوسط قابل نصب هستند.با توجه به همین مسئله به منظور نصب لوله فلاش تانک روکار پیش از هر کاری ابتداباید قطعات آن را بر روی مخزن سوار کنید. طبیعتاً برای این کار، پمپ تخلیه را داخل مخزن طوری قرار دهید که واشر آب بندی زیر آن قرار گیرد؛ سپس پمپ را با مهره محکم کنید.

مرحله دوم: اتصال پمپ

در مرحله بعد اتصال پمپ را باید به وسیله رابط دکمه فشاری که بر روی مخزن توسط کارخانه نصب شده است صورت پذیرد و از طریق حلقه بین رابط محور پمپ و دکمه فشاری، انجام دهید.

مرحله سوم: نصب لوله ها و زانویی

در آخرین مرحله از نصب فلاش تانک روکار، لوله ها را از پایین به هم وصل کنید و پس از نصب زانویی های 25 درجه، مخزن را در زانویی جا بیندازید و محل بست روی مخزن را برای تنظیم درست سوراخ پیچ ها علامت گذاری کنید. سپس بست را از مخزن خارج کرده و به دیوار پیچ کنید.

لازم به ذکر است که در فرایند نصب این نوع از سیستم ها دقت کنید که نحوه اتصال فلاش تانک به کاسه توالت را باید در مرحله کارگذاری سنگ توالت انجام دهید، چراکه بعد از نصب کاسه توالت نحوه اتصال فلاش تانک به کاسه توالت، امکان ندارد. لذا این مواردی است که باید حتماً در زمان ترمیم و ساخت توالت در نظر گرفته شود.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>