اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

کانکس

اصلی ترین کاربرد این نوع سازه ها همان گونه که در ابتدا نیز بدان اشاره شد سرور های اصلی و نصب پردازشگر های بسیار قدرتمند هستند که محاسباتی را از راه دور برای کامپوتر ها یا سیستم های کوچک تر بر عهده می گیرند.

بیشترین و رایج ترین کاربرد کانکس فارم ماینینگ سرور های اینترنتی، فارم های رندرینگ برای صحنه های معماری یا تولید انیمیشن و کاربرد های جدید آنها نیز نصب دستگاه های ماینر جهت استخراج بیت کوین یا همان ارز دیجیتال است که همه روزه در جهان در حال گسترش بوده و پیش بینی می شود تحولی در آینده اقتصاد جهان به وجود آورد.
کانکس بیت کوین ماینر

مشخصات فنی کانکس فارم ماینینگ

از نظر مشخصات فنی کانکس فارم ماینینگ با شرایط و نوع مصالح مختلفی ساخته می شوند که کاملا بسته به شرایط، تعداد و قدرت پردازنده ها داشته و می بایست در ابتدا محاسبات آنها انجام شود. این موضوع باعث متغییر بودن قیمت آن نیز گردیده و نمی توان قیمت ثابت و یکسانی حتی بر اساس متر مربع برای کانکس فرم ماینینگ در نظر گرفت.

اما آنچه در اکثر آنها مشترک است، طبقه ها و قفسه های قرار گیری پردازشگر ها، سیستم تهویه و خنک کننده قوی و مدار تابلو برق های بسیار حرفه جهت تامین تغذیه دستگاه ها می باشد.همچنین معمولا سرور ها برق بسیار زیادی مصرف می کنند که برای این منظور می بایست مجهز به سیستم سیم کشی و مدار برق کانکس بسیار دقیق و قدرتمندی باشند چرا که قطع شدن لحظه ای سیستم منجر به اختلال در سیستم های زیادی که به این سرور متصل هستند خواهد شد.

از این رو اینگونه که از توضیحات بالا بر می آید ساخت کانکس فارم ماینینگ امری تخصصی و سفارشی بوده که می بایست در ابتدا طبق نیاز خریدار و با توجه به نوع و توان سرور مورد نظر طراحی و ساخته شود تا کاملا با پردازش گر ها متناسب باشد.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>