اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص


کانکس


ساخت کانکس فلزی

استراکچر این نوع سازه که تشکیل شده از شاسی و اسکلت از نوع فلزی بوده که شاسی را تیر آهن در مقاطع مختلف بسته به ابعاد و بار سازه و همچنین اسکلت آن را پروفیل های آهنی در مقاطع 40*40 و 40*80 تشکیل می دهند. به طور عمومی این اسکلت ها و اعضای فرعی از طریق جوش الکتریکی به یکدیگر متصل و مابقی بخش های کانکس فلزی از طریق پیچ یا پرچ به این اسکلت متصل می شوند.

بدنه خارجی کانکس فلزی از ورق با ضخامت های مختلف که معمولا کمترین آنها 30% میلیمتر بوده پوشیده می شود، سپس عایق جداره ها از داخل نصب که آن نیز ممکن است از پلاستوفوم، پشم سنگ یا پلی اورتان باشد کار گداشته و در نهایت نیز دیوار پوش های داخلی نصب می گردند.مابقی مطعلقات مانند کف پوش، درب و پنجره، سیستم برق کشی و روشنایی نیز در انتها نصب و سازه آماده استفاده می باشد.
اسکلت کانکس فلزی

کاربرد کانکس فلزی

تقریبا می توان گفت هرگونه سازه ای با هر نوع کاربری چه از نوع کیوسک های کوچک نگهبانی تا سازه های بزرگ مانند ویلای پیش ساخته را می توان توسط کانکس فلزی اجرا نمود اما بیشترین کاربرد آن در نوع های صنعتی و کارگاهی بوده چرا که نسبت به دیگر روش های پیش ساختگی و با توجه به نوع مصالح می توان این گونه بیان نمود که کانکس فلزی دارای ظاهری ساده تر و صنعتی تر بوده و از این رو بیشتر در پروژه های عمرانی به چشم می خورد.البته همیشه روال به این گونه نبوده و خود کانکس فلزی دارای طرح های متفاوتی است که برخی از آنها در دسته سازه های لوکس قرار دارند که از میان آنها نوع های سایدینگ یا طرح کلبه بیشتر شناخته شده می باشد.

مزایای کانکس فلزی

می توان مزایا و دلایل استفاده از کانکس فلزی را در چند سطر به صورت خلاصه بیان نمود که مهم ترین آنها عبارتند از سرعت ساخت به دلیل سادگی، هزینه های کم تر نسبت به سازه های لوکس، در دسترس بودن مصالح جهت تعمیر، تغییر بازسازی یا تعویض قطعات و تغییر کاربری آن جهت هماهنگی با انواع نیاز ها در محل استفاده. همچنین خرید و فروش راحت و خرید فروش کانکس فلزی به صورت نو و دست دوم نیز از جمله دلایل استفاده و استقبال مصرف کنندگان سازه های پیش ساخته از این سازه می باشد.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>