اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

کانکس

در بسیاری از مجموعه ها علاوه بر مراجعین و افراد اصلی درون مجموعه، همراهان و خویشاوندان آنها نیز به آن مکان مراجعه می کنند. این مورد بسیار در مدارس ابتدایی، پادگان های آموزشی و بیمارستان ها به چشم می خورد. اکثر این مجموعه ها با خرید کانکس اتاق انتظار یا سالن ملاقات سعی در تامین فضایی درخور مراجعین و فرآهم آوردن رفاه ایشان می کنند.آنچه در ادامه این مطلب به آن خواهیم پرداخت، چند نکته در باره انواع کانکس اتاق انتظار، شرایط و ویژگی ها و استاندارد های مورد نیاز جهت طراحی و ساخت آن می باشد.

از لحاظ فرم و ظاهر و همچنین ابعاد، کانکس اتاق انتظار بسته به سازمان و محل بهره برداری و همچنین تعداد مراجعینی که در طول روز در آن حضور خواهند داشت متفاوت بوده و حتی در مجموعه هایی که با کودکان مرتبط است ممکن بوده از رنگ ها و طرح های فانتزی بیشتری در ساختار آن استفاده شود.

اما فارغ از موارد ذکر شده یک کانکس اتاق انتظار می بایست دارای جداره های شیشه ای بزرگ مانند کانکس فانتزی جهت دید مناسب به فضای بیرون، سیستم سرمایش و گرمایش جهت تامین دمای مناسب فضای داخلی، نورپردازی مناسب و دارا بودن تعداد کافی صندلی برای نشستن مراجعین باشد. حدالمقدور در نزدیکی این سازه می بایست سرویس بهداشتی برای استفاده عموم و در داخل سازه نیز تجهیزات مختصری برای پذیرایی وجود داشته باشد که نصب یک آبسردکن نمونه حداقلی از آن می باشد.

کاربرد کانکس اتاق انتظار

در برخی مجموعه ها مانند مدارس ابتدایی خوانواده ها همراه کودکانشان به مدرسه آمده و تا پایان ساعات کلاس ها برای برگرداندن کودکشان در محل می مانند به خصوص اگر مدرسه استسنایی برای کودکان باشد نیاز است که خانواده ها در آنجا حضور داشته تا در ساعات زنگ تفریح به امور کودکشان رسیدگی کنند. این کار مستلزم فضایی است که در سرمای زمستان و گرمای تابستان والدین در آن مستقر شوند.

کانکس اتاق انتظار دقیقا در چنین مواردی کاربرد داشته البته در شرکت هایی که مراجعه کنندگانی دارند که باید تا زمان انجام کارشان می بایست منتظر باشند یا موارد مشابه مانند مثال مدرسه که در ابتدا شرح داده شد مانند پادگان های آموزشی یا مجموعه های ورزشی نیز جز موارد کاربرد کانکس اتاق انتظار یا سالن ملاقات می باشند.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>