اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

ترمووود

ترموود یا چوب پلاست به دلیل خواص منحصربه فرد خود، از پایدارترین محصولات ساختمانی در بازار هستند. بهتر از هر ماده کامپوزیتی موجود، خود را در برابر تغییرات دما حفظ می کنند و همین موضوع باعث می شود که گزینه های مناسبی برای استفاده در عرشه ها، باغ ها و تراس خانه ها و حتی دکوراسیون داخلی ساختمان ها و... و به طورکلی در فضاهای خصوصی و عمومی باشند.

سال ها است که از حرارت برای بهبود و افزایش خصوصیات طبیعی چوب استفاده می شود. در دوران باستان، قبایل در آفریقا برای سخت کردن نیزه های خود، آن ها را بر روی آتش حرارت می دادند و وایکینگ ها قسمت بیرونی کشتی های خود را می سوزاندند تا آن ها را در برابر آتش وآب مقاوم کنند.

می گویند: در اوایل قرن بیستم، مشخص شد که خشک کردن چوب در دمای بالا باعث افزایش پایداری (مقاومت در برابر تورم و جمع شدن) و کاهش رطوبت (توانایی جذب و حفظ رطوبت) می شود.ترموود یا چوب پلاست، برداشتی مدرن از این فنون قدیمی هستند. مطالعات در مورد مزایای احتمالی اصلاح حرارتی چوب از اوایل دهه 1930 و 1940 در اروپا و ایالات متحده آغاز شد، اما روند تولید در آن زمان هرگز به مقیاس صنعتی نرسید و در همان حد مطالعه و تولید بسیار محدود باقی ماند.

چند دهه بعد، VTT (موسسه تحقیقات فنی فنلاند) به این ایده علاقه مند شد و درنتیجه، ثبت اختراع و نام تجاری ترموود در اواخر دهه 1990 در فنلاند راه اندازی شد. چوب تصفیه شده ترموود، زیبا، پایدار و دارای مزایای بسیاری نسبت به چوب های تصفیه نشده است که آن را تبدیل به گزینه ای محبوب برای استفاده در پروژه های ساختمانی، به ویژه کف سازی و روکش کرده است.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>