اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

لوستر

لوسترهای مدرن یکی از انواع لوسترها است که کاربردهای مختلفی دارد که علاوه بر نور و زیبایی می تواند به راحتی با محیط موردنظر ما هماهنگ شود و جلوه بخش باشد. این نوع از لوسترها ممکن است برای محیط های کلاسیک و ساده چندان مناسب نباشد و در دکوراسیون به عنوان یک عامل ناهماهنگ شناخته شود که به بقیه ساختار خانه ارتباطی ندارد اما به دلیل زیبایی که دارد برخی از آن ها برای استفاده در داخل خانه در سایزهای کوچک موردتوجه قرار می گیرد.

لوسترهای مدرن با توجه به ساختار آن ها به صورت ساده و تجملاتی در مکان های مختلف استفاده می شود اما به طورکلی کارکرد این لوسترها بیشتر در مکان هایی شبیه به هتل و محیط های اداری یا محیط هایی که دارای لابی و سالن است استفاده گردد. همچنین کافه ها و رستوران های مجلل نیز می توانند دست به انتخاب بزنند. این نوع لوسترها دارای ویژگی ها و قابلیت های متنوعی نیز خواهد بود.

لوستر آویز حلقه ای از انواع لوسترهای مدرن است. در این طرح از لوستر، حلقه هایی به صورت واحد کنار یکدیگر قرار داده می شود که به شکل خلاقانه ای نور و زیبایی را منعکس می کند. این نوع از لوستر معمولاً دارای حجم بزرگی است و برای سالن های وسیع مناسب تر است اما ممکن است در سایزهای کوچک تر برای متراژهای کمتر نیز بکار روند.

لوسترها به دلیل روشنایی ای که دارند و اینکه در مرکز خانه قرار می گیرند بسیار چشمگیر هستند. در اصل این محصولات تزیینی هستند و وظیفه تولید نور هم به عهده دارند. از عوامل مهمی که باید در انتخاب لوستر توجه کرد ابتدا چیدمانی است که منزل ما دارد. لوسترهای خیلی بزرگ، خیلی کوچک، لوسترهایی که در تضاد با سبک دکوراسیون محیط است ممکن است باعث به وجود آمدن عیب و نقص در چیدمان داخلی شود.

بنابراین اگر تخصصی در این حوزه ندارید یا نمی توانید سبک دکوراسیون منزل، محیط کار، لابی ساختمان، کافه و... خود را به درستی انتخاب کنید لازم است از افراد متخصص در این زمینه کمک بگیرید تا با تنظیم شکل و فرم و رنگ لوستر با محیط داخل فضایی زیبا و آرام بخش فراهم کنید. همچنین جنس لوسترها فاکتور مهمی است که باید در نظر داشت.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>