اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

دستگیره

هر دستگیره کابینت یک رخ جدید به کابینت ها می دهد. اگر به این انتخاب برسید خواهید دید که حتی دو دستگیره ساده که فرق کمی با هم دارند، می توانند تغییرات زیادی در ظاهر کابینت های شما ایجاد کنند.دوتا از مهم ترین ویژگی هایی که برای انتخاب دستگیره باید مدنظر قرار دهید یکی عامل کاربرد است و دیگری عامل زیبایی.

بسیاری از افراد صرفاً به جهت زیبایی دستگیره کابینت را انتخاب می کنند، اما حواسشان نیست که در وهله اول دستگیره باید موجب راحتی کاربر برای باز و بسته کردن درب های کابینت شود. هرچه نباشد قرار است سال های سال از آن ها استفاده کنید. از طرفی هم اگر فقط کاربردی به مسئله نگاه کنید، درنهایت از دستگیره های راحت و محکمی استفاده کرده اید که نمی دانید چرا ظاهر آشپزخانه تان را از ریخت انداخته اند!

انواع دستگیره کابینت به صورت کلی به دودسته دکمه ای و خطی تقسیم بندی می شود. خیلی ها در بازار به آن ها دستگیره های تک پیچ یا دوپیچ هم می گویند. دستگیره های کابینت دکمه ای یا تک پیچ همان طور که از نامشان هم پیداست مثل یک دکمه بزرگ هستند که از گوشه درب کابینت بیرون زده اند؛ که البته خود دستگیره های دکمه ای هم می توانند انواع و طرح های متفاوتی داشته باشند.

از طرفی دستگیره های خطی یا دوپیچ هم که این روزها خیلی رایج تر شده اند، همان چیزی هستند که این روزها به عنوان یک دستگیره کابینتی عادی می شناسیم. این دستگیره ها از دوسر به کابینت پیج می شوند و کاربر با گرفتن میانه دستگیره کابینت را باز می کند. دستگیره های دوپیچ به عنوان یکی از انواع دستگیره کابینت می تواند با کابینت هایی از نوع شیشه، ام دی اف، کابینت های فلزی و کابینت های ممبران همخوانی بسیار خوبی داشته باشد.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>