اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

ساختمان

باکمی توجه به بخش های ساخت وساز، مانند ساخت پروژه های مسکونی، تجاری یا زیرساخت ها مشاهده می شود که اپراتور تجهیزات سنگین در تمامی آن ها موردنیاز بوده و حضورداشته و می بایست از ماشین آلات سنگین جهت جلو بردن کارهای ساختمانی استفاده شود.

اتکا به این ماشین ها مانند غلتک و بولدوزرها در پروژه های پیمانکاری راه سازی و یا جرثقیل و تاور کرین در پروژه های ساختمانی به حدی است که عملاً انجام پروژه های جدید بدون وجود این افراد امکان پذیر نیست. با توجه به گستره وسیع پروژه های پیمانکاری، مشاغل زیادی در این زمینه وجود دارد، اما تنها نکته منفی این است که این شغل ها معمولاً فصلی می باشند. دقت شود که فرد مسئول در این حوزه حتماً بادید دارای گواهینامه های ضروری در این بخش باشد.

به طورکلی جالب است بدانید که تکنسین های برق طیف وسیعی از دانش و مهارت های لازم را دارا می باشد که در بسیاری از جنبه های ساخت وساز کاربرد دارد. درواقع زمانی که پیمانکاران مجوز ساخت وساز مکانی را دریافت می کنند، نیازمند تکنسین های برق جهت مونتاژ، نصب و تعمیر سیم های برق هستند. علاوه بر این، تکنسین های برق باید از مهارت کنترل وسایل و تجهیزات به کاربرده شده در ساختمان برخوردار باشند.

یکی دیگر از مشاغل مرتبط با صنعت ساختمان، کارگر ساده ساختمانی است و درصورتی که این افراد بتوانند تجربیاتی در مشاغل ساختمانی را کسب نماید می تواند فرصت های شغلی فراوان را برای خود ایجاد کند. بسیاری از کارهای ساختمانی نیاز به مهارت خاصی نداشته و کارگر ساختمانی با اندک تجربه و مهارت می توانند آن ها را به بهترین شکل انجام دهند. مشاغلی ازجمله تخلیه مصالح ساختمانی، جابه جایی متریال ساخت وساز، کار با ماشین های ساده در این حوزه، کمک به بنا و کاشی کار و مواردی از این قبیل از مشاغل موردبحث برای کارگر ساختمانی می باشد.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>