اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

پرده هوا

نصب این نوع از دستگاه نیازمند توجه به یکسری از نکات مهم در هنگام نصب می باشد. البته توصیه می شود که برای نصب این دستگاه از متخصصین امر استفاده کنید تا دستگاه بدون هیچ گونه مشکلی در عملکرد فعال شود؛ اما لازم است در ادامه به مهم ترین اصول در نصب پرده هوایی اشاره کنیم که شامل:

زاویه نصب جزء دمنده و مکنده

به طورمعمول رویه نصب دستگاه به این صورت می باشد که جزء دمنده را به صورت عمودی، به شکل کاملاً تراز، در بالای در و باکمی فاصله از آن نصب می کنند و اگر قرار باشد از پرده های هوای مجهز به دستگاه مکنده استفاده شود، جزء مکنده نیز باید در کف زمین و موازی با جزء دمنده نصب شود، طوری که جریان هوا به صورت عمودی و بدون زاویه برقرار شود. همچنین اگر قرار به نصب افقی دستگاه باشد نیز، نصب دمنده و مکنده مجدداً به همین صورت مطرح شده باید انجام گیرد.

ارتفاع پرده هوا

جالب است بدانید که مکان نصب پرده هوا و قدرت دستگاه دمنده نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. چراکه به عنوان مثال اگر در یک مکان پر رفت وآمد از یک پرده هوا در ارتفاع پایین استفاده شود. در این صورت، نصب دستگاه بیشتر از اینکه مفید واقع شود، سبب آزار افراد خواهد شد.

توجه به اندازه توری پرده هوا

در موقع انتخاب و نصب دستگاه، لازم است به اندازه توری پرده نیز دقت شود. به طورمعمول در فاصله سه تا پنج سانتی متری از گوشه های پرده جریان هوا به شکل کامل برقرار نمی شود. به همین خاطر، در زمان انتخاب دستگاه، اندازه عرض در ورودی محاسبه شده و طراحی دستگاه با اندازه بیشتری صورت می گیرد. به گونه ای که تمام عرض در را پوشش داده و بتواند عملکرد بهینه ای داشته باشد.

قدرت دستگاه دمنده

در زمان انتخاب دستگاه پرده هوا لازم است به قدرت دمنده دستگاه نیز دقت کنید. برای مثال نصب یک پرده هوا با قدرت کم، ممکن است کارایی لازم را نداشته باشد به علاوه همین طور که ارتفاع نصب پرده هوا روی کارایی آن تأثیرگذار است، قدرت دستگاه نیز اهمیت دارد. در حقیقت همواره باید یک تناسبی بین ارتفاع نصب پرده و قدرت آن برقرار باشد تا عملکرد دستگاه به خوبی برقرار شود. اگر قرار است پرده هوا در ارتفاعی بالا نصب شود، لازم است از دستگاه پرقدرت تری کمک گرفته شود و همچنین در صورت نصب در ارتفاع پایین باید از دستگاهی با قدرت کمتری استفاده نمایید.

نوع پرده هوا

همان طور که در دسته بندی انواع پرده هوا اشاره کردیم در انتخاب و خرید پرده هوا به نوع تجاری و یا صنعتی آن توجه کرده و با توجه به مکان مورداستفاده و نیاز خود دست به خرید این نوع از سیستم های تهویه هوا بزنید.

نصب تجهیزات اضافه

در برخی از طراحی های صورت گرفته برای پرده های هوا، امکان نصب تجهیزات اضافه ای مثل دستگاه اسپری آب یا کویل های حرارتی نیز وجود دارد که با توجه به نیاز خود می توانید انواع تجهیزات اضافی را بر روی دستگاه نصب نمایید.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>