اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

توری سنگی

در حقیقت توری سنگی باعث می شود تا استحکام سازه های مختلف بیشتر شده و خطر تخریب به حداقل برسد. این هدف با مکانیسم ساده اما بسیار پرکاربردی انجام می شود. مکانیسم گابیون به این شکل است که از سمتی به زمین محکم شده و از سمت دیگر تمام نیروی وزن سازه موردنظر را از درون خود عبور داده و به زمین منتقل می کند.

به این ترتیب سازه موردنظر که نقطه اتصال قابل اطمینانی به منطقه محکمی نداشته است، ریزش نکرده و مستحکم باقی می ماند. به طورکلی برای این نوع از توری ها موارد استفاده متنوعی وجود دارد، دلیل این مسئله نیز استحکام و درعین حال امکان تغییر شکل دادن این نوع از توری ها است.

درواقع گابیون را می توان به شکل مکعب، یا مکعب مستطیل، استوانه درآورده و درون آن را از سنگ و قلوه سنگ پر نمود. با این روش می توان از آن در شرایط و محیط های متفاوت استفاده کرد. معمولاً این باکس ها یا سبدهای حاوی سنگ دارای ابعاد مختلفی هستند و معمولاً زمانی که توری های جعبه مانند پر از سنگ شدند، آن ها را برای ایجاد یک سطح نفوذناپذیر و محکم در کنار هم و یا روی هم قرار می دهند.

توری گابیون به عنوان مانع در برابر ریزش خاک و سنگ و رانش و فرسایش زمین در اطراف جاده ها و رودخانه ها استفاده می شود. همچنین امروزه از منظر زیبایی نیز قابل توجه بوده و در نما و دکوراسیون ساختمان های اداری، ویلاها و بسیاری از مکان های دیگر کاربرد دارد.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>