اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

پلی یورتان

رزین های اپوکسی نیز به رطوبت حساس هستند، اما آسیب های ناشی از رطوبت در مقایسه با پلی یورتان به مراتب کمتر می باشند؛ بنابراین هنگام کار در محیط هایی که رطوبت می تواند یک مسئله همیشگی باشد، استفاده از کف پوش اپوکسی انتخاب بهتری است.

درواقع کف پوش پلی یورتان را می توان به راحتی اصلاح کرد تا دوره کیورینگ آن را افزایش یا کاهش داد. این انعطاف پذیری، پیمانکاران را قادر می سازد تا کف اتاق هایی با کف پوش پلی یوتان را درزمانی بسیار کوتاه تر بسازند. به طورکلی کف پوش اپوکسی در مقایسه با پلی یورتان انعطاف پذیری کمتری دارد به این معنی که دوره کیورینگ آن مشخص است و معمولاً اجرای آن به طور کامل به 7 روز نیاز دارند.

لازم به ذکر است که اجرای کف پوش پلی یورتان نیز کار سخت تری است، چراکه کف پوش پلی یورتان با دوره کیورینگ محدود و حساسیت بالا نسبت به رطوبت نیاز به پرسنل اجرایی باتجربه و آموزش دیده دارد.

درنهایت اگر شما بخواهید بدانید که کدام یک از رزین ها ارزان تر است پاسخ قطعی و صریحی وجود ندارد چراکه انواع مختلفی از محصولات کف پوش اپوکسی و کف پوش پلی یورتان در بازار امروز وجود دارد. مقایسه کف پوش اپوکسی با کف پوش پلی یورتان چندان منطقی نیست چراکه درنهایت انتخاب کف پوش مناسب برای شما نباید بر اساس قیمت و اینکه کدام یک از دو ارزان تر است باشد، بلکه کدام یک از دو کف پوش نیاز شما را تأمین می کند باید ملاک کار قرار گیرد.

تجهیزات موردنیاز جهت نصب کف پوش پلی یورتان

  • ماسک، دستکش، کفش و دیگر وسایل ایمنی
  • غلتک هواگیری
  • کاردک شانه ای و صاف
  • وسایل آماده سازی سطح
  • همزن مکانیکی
  • اسپری
  • غلتک اجرا راحل نصب کف پوش
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>