اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

سنگ ساختمانی

به طورکلی برای ساخت صفحات کورینی و استفاده از آن در محیط داخلی ساختمان از ترکیبات مختلفی استفاده می شود که شامل:

آلومینیوم سه آبه

شاید با شنیدن این نام گمان کنید که سنگ آشپزخانه کورین یک متریال کاملاً شیمیایی است! اما واقعیت این است که هیچ جای نگرانی نیست به این دلیل که این ماده، درواقع نوع خاصی خاک است. نکته جالب تر آنکه آلومینیوم سه آبه سه چهارم از محصول نهایی را تشکیل و آن را آماده استفاده می کند.

رزین به عنوان ماده چسباننده

رزین در حقیقت شیمیایی ترین بخش سنگ مصنوعی است و برای اتصال و چسباندن خاک مورداستفاده، به کار می رود. بسته به این که چه مقدار رزین و چه نوع رزینی برای تولید کورین استفاده شود، سنگ کورین قابلیت خم شدن یا خمش پیدا می کند. درواقع در شرایط خاصی سنگ کورین قابلیت خم نمود و فرم دادن دارد که رزین به عنوان ماده چسباننده عاملی برای این مسئله می باشد.

مواد رنگی

برای اینکه کورین رنگ خاصی بگیرد، باید به آن مواد رنگی اضافه شود. اگر به نمونه ی کورین نگاه کنید، خواهید دید که رنگ های مختلف نظیر سفید، سیاه، خاکستری و حتی رنگ هایی نظیر قرمز، آبی و … در میان رنگ ها وجود دارند. جالب است بدانید که برای تولید سنگ به هرکدام از این رنگ ها، نیاز است تا مواد رنگی طی فرمولاسیون و اندازه خاصی به سایر مواد اولیه اضافه شوند تا رنگ موردنظر ساخته شود.

مواد تزئینی

اگر سمپل کورین را از نزدیک دیده باشید، احتمالاً سمپل هایی را دیده اید که روی آن ها شیشه وجود دارد! موادی نظیر شیشه خردشده، ماسه و یا بسیاری از مواد دیگر ازجمله مواردی است که برای ساخت و تزئین سنگ کورین مورداستفاده قرار می گیرد.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>