اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

آکواریوم

حوله تمیز را در اطراف آکواریوم خود قرار دهید تا آبی که از آکواریوم به بیرون ریخته می شود را در خود جذب کند. اگر یک حوله کافی نباشد، حوله های بیشتری را در اطراف آن قرار دهید.با دقت تمام وسایل تزئینی داخل آکواریوم را بردارید و آن ها را با کمک یک اسفنج و آب گرم، تمیز کنید. اطمینان حاصل کنید که تمامی جلبک هایی که درون آکواریوم تشکیل شده اند را پاک کرده باشید.

از پاک کننده های خارجی ساینده و سوزش آور استفاده نکنید زیرا آن ها در داخل وسایل تزئینی آکواریوم ته نشین می شوند و ممکن است به ماهی شما آسیب برسانند. از سوی دیگر مواد شیمیایی موجود در مواد شوینده برای ماهیان شما سم هستند.شیشه ی داخلی آکواریوم را با استفاده از وسیله ی زداینده ی جلبک تمیز کنید؛ حرکات بالا به پائین و برعکس را به آرامی انجام دهید. برای انجام این کار ابتدا از قسمت سفت و زبر اسکرابر و سپس قسمت صاف آن استفاده کنید.

از یک توری برای جمع آوری جرم ها و کثیفی هایی که به سطح آب آمده اند استفاده کنید. سپس مقداری از آب آکواریوم را توسط سیفون خارج کنید. بخش زیادی از آب را توسط سطل خالی کنید. در صورت امکان می توانید از یک پمپ کوچک نیز استفاده کنید که کار خروج آب از سیفون را ساده تر کند؛ سیفون را بر روی سنگریزه هایی که کثیف است، قرار دهید تا بخشی از کثیفی آن را از بین ببرد.

مراقب باشید که هیچ سنگی توسط سیفون مکیده نشود. هنگامی که 15 یا 20٪ از کل آب موجود در آکواریوم باقی مانده است سیفون را بردارید.دوباره وسایل تزئینی تمیز را درون آکواریوم قرار دهید و سپس آب تمیز را از شیر آب به آکواریوم اضافه کنید تا پر کردن مخزن با تهویه آب تکمیل شود. هنگام ریختن آب در آکواریوم، مراقب باشید که آن را به آرامی و از یک گوشه انجام دهید تا باعث مضطرب کردن و اذیت ماهی ها نشود.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>