اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص


شومینه


زیبایی در مقابل کاربرد

مسلماً زیبایی ظاهر سیستم گرمایشی به خصوص شومینه بسیار بااهمیت می باشد، چراکه مستقیماً تأثیر عمیقی بر دکوراسیون منزل می گذارد. از طرفی دیگر تنوع زیادی در عرضه انواع شومینه به بازار وجود دارد که دلیلی بر اهمیت زیبایی این نوع محصول است؛ اما به یاد داشته باشید که این تنها زیبایی نیست که بسیار تأثیرگذار می باشد بلکه مصرف بهینه انرژی نیز به همان اندازه بااهمیت می باشد.

طاقچه های بالای شومینه

این گونه طاقچه ها سازه های از پیش ساخته شده ای هستند که می توان آن ها را به راحتی بالای سر شومینه ها نصب کرد. نکته مثبتی که درباره این طاقچه ها وجود دارد این است که انواع مختلفی دارند و می توان آن ها را بر روی دیوار یا گوشه های آن نصب کرد. برخی از این طاقچه ها تنها برای تعبیه شدن بالای شومینه ها ساخته شده اند. پیشنهاد ما این است که به جای خرید سازه های از پیش ساخته شده، زمانی که به ایده مطلوب برای ساخت این المان رسیدید به ساخت یک طاقچه مناسب بپردازید.

تجهیزات شومینه

حتی اگر در ساخت اکثر مدل ها از تجهیزات جانبی یکسانی استفاده شده باشد، هیچ الزامی برای پیروی از آن قاعده ها نیست و این امکان وجود دارد که از فریم های چوبی استفاده نشود. برای مثال می توانید از مصالحی ویژه و خام مانند فولادهای ضدزنگ و یا از رنگ دلخواه خود استفاده نمایید و هیچ مشکلی از این بابت وجود ندارد.

انتخاب شومینه با توجه به سبک خانه

هنگام خرید شومینه حتماً به سبک کلی معماری و دکوراسیون منزل خود توجه کنید و شومینه را طوری انتخاب کنید که با سبک شما هماهنگی داشته باشد. برای مثال درصورتی که سبک خانه شما کلاسیک است، شاید تهیه و تعبیه یک شومینه سنتی و هیزمی بهترین گزینه باشد؛ اما در یک خانه با دکوراسیونی بسیار مدرن و مینی مان شاید تهیه یک شومینه برقی و یا شیشه ای گزینه مناسبی باشد.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>