اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

شومینه

یک شومینه ی الکلی در اصل یونیتی استیل تشکیل شده از یک سینی مشعل، یک پوشش یا پوسته و معمولاً یک صفحه ی محافظ است. این شومینه ها به دلیل احتراق محصولات الکلی که فقط گرما، دی اکسید کربن و بخار تولید می کنند، نیاز به تهویه و دودکش ندارند. لازم به ذکر است که این نوع شومینه ها قطعاً گرمایی مانند نمونه های مشابه گازسوز و یا هیزمی فراهم نمی کنند، اما با محیط زیست سازگارتر می باشند.

با پیشرفت تکنولوژی، نوع جدیدی از شومینه با سوختی متفاوت وارد بازار شده است که با نیروی الکترونیکی یا هیزم های مصنوعی کار می کند. شومینه های برقی یا الکتریکی به سرعت در حال تبدیل به محبوب ترین شومینه ها ازنظر نوع سوخت می باشند. شومینه الکتریکی توسط برق و با گرم کردن فنرهای داخلی تولید حرارت می کند و شعله ایجادشده در شومینه الکتریکی ساختگی است، درواقع این شعله ساختگی مانند یک شعله واقعی به نظر می رسد و احساسی مشابه با آن ایجاد می کند.

شومینه های برقی دارای قابلیت تنظیم هستند. اگر دمای محیط بالا رود و گرما بیشتر از حد موردنیاز شود، شومینه برقی با امکان خاموش کردن و یا کنترل میزان حرارت، تعادل دمایی محیط را فراهم می کند. این در حالی است که شعله ساختگی شومینه باقی می ماند. همچنین بیشتر شومینه های برقی دارای یک کنترل از راه دور برای روشن و خاموش کردن شومینه و یا کنترل حرارت هستند.

شومینه های برقی مقرون به صرفه ترین گزینه در میان انواع شومینه ها هستند و نصب شومینه برقی نسبتاً آسان است. یکی دیگر از مزیت های این نوع از شومینه ها این است که برخلاف شومینه های چوبی و گازی نیازی به تعمیر و نگهداری معمول مانند بریدن چوب، تمیز کردن دودکش یا بازرسی خط گاز ندارند و همین مسئله عاملی برای محبوبیت این نوع شومینه ها به حساب می آید.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>