اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

فلاورباکس

تنوع و گستردگی فلاور باکس ها باعث شده است تا دارای تنوع زیادی ازلحاظ ابعاد و جنس و نوع کاربری باشند که در سه دسته زیر خلاصه می شوند.

فلاور باکس زمینی

یکی از متداول ترین و پرکاربردترین انواع فلاور باکس، فلاور باکس زمینی می باشد. این فلاور باکس ها بر روی زمین یا روی نیمکت های مختلف و یا حتی روی طاقچه های فضای باز قرار می گیرند. به طورکلی حضور این نوع فلاور باکس در محیط علاوه بر کاربردی بودنشان، کمک زیادی به زیبایی فضای باز می کند.

فلاور باکس دیواری

یکی دیگر از انواع فلاور باکس نوع دیواری آن است. درواقع این نوع از فلاورباکس به کمک طراحی فضای باز آمده است و کمک زیادی به زیبایی محیط کرده است. به طورکلی باکس های گل دیواری در ابعاد مختلف بر روی بدنه دیوار بیرونی نصب می شوند و معمولاً یا بر روی شبکه های چوبی متصل به دیوار و یا زیر پنجره نصب می گردند.

جعبه گل آویز

بسیاری از ما در نمای بیرونی خانه، آپارتمان و بر روی نرده های تراس، شاهد قرارگیری گلدان هایی بوده ایم. این گلدان ها، همان فلاور باکس آویزی است که بر روی نرده ها و لبه های دیوار قرار می گیرند و به صورت آویزان دیده می شوند. درواقع این نوع از فلاور باکس زیبایی و چشم نوازی خاص خود را دارند و همچنین برای استفاده در بالکن و پانسیون ها و بسیاری از مکان های دیگر مناسب می باشند.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>