اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

فلاورباکس

انواع فلاور باکس در روف گاردن امکان جابه جایی دارند به طوری که اگر دکوراسیون روف گاردن عوض شود محل قرارگیری فلاور باکس ها نیز قابل تغییر است و مشخص است که این موضوع یکی از دلایل اصلی انتخاب فلاور باکس در روف گاردن است.

فلاور باکس در روف گاردن به صورتی طراحی می شود که به عنوان یک مانع یا حصار می توان از آن استفاده کرد و برای جلوگیری از دید استفاده شود. از سوی دیگر سبب می شود که به دیوار لطافت بخشیده شود. مشخص است که فلاور باکس ها به صورتی طراحی می شوند که امکان کاشت درخت و درختچه ها را در فضاهایی که بستر کاشت ضعیف است شامل شوند.

در جنس و شکل و ابعاد فلاور باکس در روف گاردن تنوع زیادی دیده می شود. برخی از افراد می توانند مدل های پرعمق آن را انتخاب کنند، برخی می توانند طول فلاور باکس را بیشتر کنند و برخی دیگر می توانند در عرض فلاور باکس ها تغییراتی ایجاد کنند مشخص است که تنوع در سلیقه و جنس و شکل فلاور باکس اهمیت زیادی دارد و باسلیقه مشتری سازگار است. می توان از چندین فلاور باکس در روف گاردن در کنار هم استفاده کرد و فضایی را ایجاد کرد که علاوه بر زیبایی محیط، لطافت و شادابی زیادی ایجاد می کند.

عموماً مقاومت به کاررفته برای فلاور باکس در روف گاردن بسیار خوب است به طوری که سال ها دوام می آورد و سبب می شود زیبایی روف گاردن ها بسیار بیشتر شود. از سوی دیگر بهتر است که فلاور باکس در روف گاردن به طور دقیق از مواد مغذی تقویت شود و آب وخاک برای گیاه نیز در این راستا ارزیابی می شود.

فلاور باکس در روف گاردن دارای تنوع طرح زیادی است به طوری که سبب می شود موقعیت نصب آن نیز متفاوت باشد. نصب فلاور باکس در روف گاردن به صورتی طراحی شده است که افراد می توانند به واسطه آن موقعیت دقیق روف گاردن را مشخص سازند.

معایب فلاور باکس در روف گاردن

به طورکلی یکی از مشکلاتی که برای فلاور باکس در روف گاردن دیده می شود اندازه های بزرگ آن است درواقع وقتی ابعاد آن بزرگ باشد سبب می شود که جابه جایی سخت تر شود و درنهایت فضای بیشتری را اشغال می کند این موضوع درنهایت سبب می شود که موقعیت فلاور باکس ها به نسبت سایر بخش ها متفاوت به نظر برسد.

از سوی دیگر درصورتی که از جنس چوب برای فلاور باکس در روف گاردن استفاده شود، پس از دو الی سه سال علائم پوسیدگی در آن نشان داده می شود و درنهایت بر اساس اقلیم و محل قرارگیری آن می بایست جنس موردنظر را انتخاب نمود. از یاد نبرید که در طراحی فلاور باکس در روف گاردن می بایست همه این موارد ارزیابی می شود.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>