اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

فلاورباکس

به طورکلی فلاورباکس ها در انواع مختلفی در بازار موجود هستند که می توان به فلاور باکس های چوبی، پلاستیکی، چوب پلاستیکی، سفالی، بتنی اشاره کرد. درواقع انواع مختلف فلاور باکس تحت شرایط خاصی باید مورداستفاده قرار گیرند، بنابراین ما در این بخش فلاور باکس ها را بر اساس مصالح به کاربرده شده در ساخت آن ها دسته بندی کرده که در ادامه بیشتر به توضیح هر یک از آن ها می پردازیم.

فلاورباکس چوبی

به طورکلی چوب ها تنها به صورت روکش در ساخت فلاورباکس ها مورداستفاده قرار می گیرند چراکه در غیر این صورت با توجه به میزان جذب بالای رطوبت ماندگاری کمی خواهند داشت. همچنین لازم به ذکر است که جنبه زیباشناختی فلاورباکس های چوبی نیز ایده آل بوده و عمدتاً در فلاورباکس های آویزان و دیواری مورداستفاده قرار می گیرند. استفاده از چوب در ترکیب با دیگر مصالح نیز در ساخت فلاورباکس ها بسیار رایج است.

فلاورباکس سفالی

از قدیم الایام تا به امروز سفال ها همیشه به عنوان گلدان کاربرد داشته اند. فلاورباکس های سفالی نیز به دلیل جنبه زیباشناختی متمایزی و همچنین طرح ها و رنگ های مختلفی که دارند در طراحی فضاهای سبز بسیار مورداستفاده قرار می گیرد. علی رغم مزایایی که این نوع جعبه های گل دارند، این نوع از فلاورباکس ها در مقابل ضربه از استحکام پایینی برخوردار می باشند و به همین دلیل بیشتر در فضاهای داخلی به کاربرده می شوند.

فلاور باکس پلاستیکی

وزن پایین، ارزان قیمت بودن و طرح و رنگ های مختلف همگی باعث شده اند که استفاده از این فلاورباکس ها به شدت رواج پیدا کند. صادقانه باید ذکر کرد که جنبه زیباشناختی این فلاورباکس ها چندان تعریفی ندارد اما به دلیل ارزان و سبک بودن در تراس ها و بالکن ها مورداستفاده بیشتری می باشند.

فلاور باکس شیشه ای

به طورکلی این نوع از فلاورباکس ها که جنبه زیباشناختی آن ها از دیگر جنبه های آن به مراتب پررنگ تر است. به دلیل مقاومت پایینی که در برابر ضربه دارند این فلاورباکس ها به طور عمده در فضاهای داخلی ساختمان ها و در ترکیب با سایر مصالح مانند فلز و چوب مورداستفاده قرار می گیرند.

فلاور باکس فایبرگلاس

درصورتی که در تولید انواع فلاور باکس از رنگ و رزین استفاده شود به آن فایبرگلاس گفته می شود و طرح های مختلفی را شامل می شود. درهرصورت فلاور باکس فایبرگلاس دارای وزن سبک تری نسبت به بتنی هستند و مقاومت کمتری دارند و درنهایت در برابر شرایط محیط خاص امکان شکستن و ترک خوردن آن بسیار دیده می شود.

فلاورباکس ترکیبی

در ساخت این نوع از فلاورباکس ها به طور عمده از ترکیب دو یا چند نوع مصالح استفاده می شود. ترکیب چوب، فلز، سنگ و بتن با یکدیگر در ساخت فلاورباکس ها بسیار دیده می شود.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>