اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص


جکوزی


آشنایی با سونا و جکوزی

سونا و جکوزی دو روش حمام لوکس هستند که بسیار آرامش بخش و لذت بخش می باشند و استفاده از فضاهایی که این خدمات را ارائه می دهند چه به صورت خصوصی و چه به صورت عمومی می تواند در ایجاد این آرامش بسیار مؤثر باشد.

سونا اتاقکی است که از چوب ساخته شده است که از آن به عنوان حمام بخار هوای گرم استفاده می شود. این در حالی است که جکوزی یک وان بزرگ داغ با سیستم جت های آب زیر آب برای ماساژ بدن است. به طورکلی تفاوت اصلی سونا و جکوزی این است که سونا از گرما استفاده می کند درحالی که جکوزی از آب استفاده می کند.

حوضچه جکوزی چیست؟

جکوزی عموماً به حوضچه ای گفته می شود که دارای آب گرم (با دمای 35 گرمایش و 15 سرمایش) بوده و دارای تعدادی نازل ایرجت جهت ماساژ افراد به کار گرفته می شود. کاسه جکوزی عموماً می بایست از بتن مسلح ساخته شود و از نوار واتر استاپ جهت آب بند کردن آن استفاده نمود.

جکوزی ها را می توان در انواع مختلفی از نوع نشسته خوابیده و ایستاده ساخت که این موضوع به طراحی معماری و خواسته کارفرما دارد. ولی به طورکلی انواع جکوزی شامل:

جکوزی نوع خوابیده

این نوع از جکوزی که عموماً استخرهای عمومی به کار گرفته می شود. حوضچه ی کوچک و مستطیل شکلی که فرد در آن دراز می کشد و تعدادی نازل از زیر آب را با فشار و مخلوط هوا به پشت فرد می کوبد که این فشار آب باعث می شود فرد را ماساژ دهد.

جکوزی ایستاده

جکوزی ایستاده نوعی از جکوزی است که بنا به خواسته کارفرما می توان دمای آب آن را گرم یا سرد در نظر گرفت که شامل یک حوضچه بوده و فرد با رفتن به داخل حوضچه تعدادی نازل آب را با فشار زیاد به پشت فرد می کوبد. به طورکلی اگر این نوع از جکوزی را معمولاً با آب سرد در نظر بگیرید، در آن صورت مکمل جکوزی های آب گرم می باشند.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>