اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

استخر

تأسیسات لازم برای یک استخر می تواند با توجه به کاربری آن و محیطی که در آن استفاده می شود تعیین گردد. به طورکلی استخرهای کنونی به گونه ای طراحی می شوند که آب ورودی به آن ها دارای دمای استاندارد باشد و شناگران با آبی با دمای متعادل و مطلوب مواجهه شوند. علاوه بر آن دستگاه های مخصوص تصفیه و ضدعفونی کننده آب می توانند آب استخر را از آلودگی ها و موارد بیماری زا پاک سازی کنند.

تأسیسات انواع استخر با توجه به محل استفاده و کاربرد آن ها باهم متفاوت است اما در بیشتر آن ها از موتورخانه برای قرار دادن تأسیسات استفاده می شود. جالب است بدانید که تجهیزات موتورخانه ای و نصب آن ها با توجه به اینکه استخر به صورت سرپوشیده است یا روباز به صورت متفاوت انجام می شود.

استخرهای روباز به سیستم سرمایشی و گرمایشی نیازی ندارند و تنها می توان از سیستم تصفیه آب و سیستم گرمایشی در تأسیسات آن ها استفاده نمود؛ اما در استخرهای سرپوشیده استفاده از سیستم گرمایشی و سرمایشی یک نیاز ضروری است و باید آن را در قسمت موتورخانه نصب نمود. همچنین لازم به ذکر است که استخرهای سرپوشیده باید مجهز به سیستم تهویه نیز باشند تا رطوبت و درجه حرارت آن ها تنظیم شود ازاین رو نصب وسایل گرمایشی و سرمایشی در آن ها امری بسیار ضروری است.

اهمیت آب بندی استخر نه تنها مربوط به جلوگیری از نشتی آب می شود بلکه می تواند شامل موارد دیگری نیز باشد که باعث می شود آب بندی استخر اهمیت پیدا کند. درواقع با استفاده از آب بند کننده شما می توانید اطمینان حاصل کنید که استخر به مدت طولانی از نمای بیرونی خوبی برخوردار است؛ همچنین عایق بندی استخر سبب حفاظت از استخر در برابر سرمای زیاد و یخ زدگی می شود.

این عمل در مدت زمان عمر مفید استخر نقش بسیاری دارد. آب بندی کف استخرها نیز از موارد مهم در این زمینه است که اگر توجه کافی به این قسمت نشود به راحتی آب به داخل استخر نفوذ می کند و بعد از گذشت مدت زمانی اندک باعث تخریب و آسیب به کف استخر خواهد شد.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>