اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

جاروی مرکزی

به طورکلی نصب و راه اندازی این سیستم نیاز به اجرای آن توسط متخصصین امر دارد؛ اما به منظور آشنایی شما با فرایند نصب و راه اندازی این بخش به این مقاله اضافه شده است. در ابتدا بهتر است بدایند که بهترین زمان لوله کشی جاروبرقی مرکزی، بعد از نصب لوله کشی گاز و آب و فاضلاب می باشد.

جهت نصب و راه اندازی دستگاه جاروبرقی مرکزی می بایست نقشه پلان طبقات مسکونی را به دقت موردبررسی قرار داد تا بتوان بهترین گزینه جهت نصب پریزهای مکنده دستگاه را انتخاب نمود. به یاد داشته باشید که به دلیل استفاده از لوله های خرطومی استرچ (لوله های مخصوص با اندازه اولیه 2.5 متر و قابل باز شدن تا 10 متر) می توان بر روی نقشه فواصل نصب پریزها را بافاصله ای مناسب در نظر گرفت.

لوله هایی مناسب برای اجرای سیستم مکش را انتخاب و. خریداری کنید. لازم به ذکر است که لوله های استفاده شده از جنس پی وی سی فشارقوی با قطر 50 میلی متر می باشد که با خاصیت آنتی استاتیکی نیز همراه است. این ویژگی کمک می کند که غبارات و ذرات گردوخاک جذب نگردند.

لوله کشی از بالاترین نقطه ساختمان شروع و به پایین تا محل نصب دستگاه ادامه پیدا می کند. در فرایند نصب دقت داشته باشید که تا حد امکان به صورت مستقیم و از کوتاه ترین مسیر لوله کشی را انجام داده و از لوله کشی افقی با متراژ طولانی جدا اجتناب کنید، چراکه بر روی نرخ مکش دستگاه بسیار تأثیرگذار خواهد بود.

پریزهای مکنده را نصب کنید. این پریزها عموماً در ارتفاع 50 سانتیمتر نصب می شود و به وسیله درپوش نصب می گردد تا از نفوذ گردوغبار و ضایعات به درون سیستم لوله کشی جلوگیری شود. همچنین لازم به ذکر است که سیستم برقی و الکترونیکی در هنگام نصب سیستم لوله کشی انجام می پذیرد.

همان طور که مطالعه کردید لوله کشی مهم ترین و حساس ترین بخش اجرایی جاروبرقی مرکزی است و کوچک ترین اشکال در اجرای آن رابطه مستقیم با کارکرد سیستم می باشد و حتی در بعضی از اوقات باعث غیرقابل استفاده شدن آن می شود. بنابراین بهتر است اجرای آن را مستقیماً به مجریان و متخصصین امر سپرده و یا حداقل با نظارت آن ها این کار را انجام گیرد.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>