اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان

ورق

فرایند تولید محصول با استفاده از مشخصات مورد درخواست مشتری شروع می شود. این مشخصات با کیفیت درونی مواد داخلی موجود مقایسه می شود تا ببیند آیا هر محصول با مشخصات مشتری مطابقت دارد. اگر تجربه در دسترس برای محصول وجو دارد، آن را در برنامه های تولید ارائه می کنند و تولید از طریق کانال های مورد تایید استاندارد API صورت می گیرد.

با این حال، محصولاتی که در خط تولید ورق API جدید هستند یا دارای مشخصات غیر استاندارد هستند، از طریق پروسه آزمایشگاهی تست و در صورت لزوم حذف می شود. قبل از تصمیم گیری در مورد تست صنعتی، تحقیق گسترده ای برای تعریف ترکیب شیمیایی مناسب و شناسایی پارامترهای عملیاتی که می تواند خواص مواد و یکپارچگی ساختاری را کنترل کند انجام می شود. مستندات آزمایشات به این ترتیب تهیه شده و ادارات مربوطه مطلع می شوند که نتایج در رایانه های کنترل پروسسه را در آماده سازی برای آزمایش صنعتی نهایی در نظر بگیرند.

اگر نتیجه آزمایشات مطابق با الزامات باشد، حصول ورق API به مشتریان به طور آزمایشی برای بازخورد تولید ارسال می شوند. در غیر این صورت، تغییرات لازم در پارامترهای فرآیند انجام می شود تا خواص مورد نیاز و ویژگی های دیگر مورد نیاز به دست آید. هنگامی که محصول تمام پارامترهای مورد نیاز را دارا باشد، به عنوان یک محصول نهایی در نظر گرفته می شود و می تواند به مشتریان تحویل شود.تحت برنامه بهبود مستمر محصول، نظر مشتری به طور منظم بر روی عملکرد محصول در نظر گرفته می شود. روند توسعه محصول مورد نیاز با استفاده ازاستاندارد API در شکل 2 نشان داده شده است.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>