اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

شینگل

به طور کلی شینگل های کامپوزیت پلاستیکی از مواد پلاستیکی بازیافت شده تولید می شود. آن ها راهی برای دستیابی به ماندگاری و عمر بیشتر از پلاستیک و مواد دیگری هستند که در اکثر موارد به سادگی از بین می روند، بنابراین آن ها گزینه مناسبی برای تعویض بام پوش به شمار می روند و دوستدار محیط زیست هستند.

انتظار داشته باشید که شما باید برای نصب شینگل پلاستیکی در یک خانه با اندازه استاندارد و با یک طبقه 4 تا 6 دلار در هر فوت مربع و یا 400 تا 600 دلار در هر مترمربع بپردازید. شینگل کامپوزیت پلاستیکی می تواند شبیه به سنگ لوح ها و چوب های برش خورده طراحی شود. آن ها بسیار سبک تر از سنگ لوح ها یا انواع دیگر بام ها هستند که این مسئله نصب آن ها را آسان می کند.

شینگل کامپوزیت پلاستیکی نسبتاً مقرون به صرفه است، اما مانند سایر انواع شینگل ماندگاری مناسبی ندارد. شینگل کامپوزیت پلاستیکی بسته به نوع پلاستیکی که برای نصب انتخاب کرده باشید، بین 7 تا 20 سال ماندگاری دارد.بام پوش های شینگل سفالی یکی از بادوام ترین بام پوش ها هستند که می توانید نصب کنید، اما این نکته تنها در صورت نصب صحیح سفال ها اتفاق می افتد.

سفال ها در صورت قرار گرفتن روی یک لایه ملات، تنها پس از گذشت یک دهه از بین می روند. شینگل های سفالی بسته به نوع سفالی که انتخاب می کنید خیلی گران نیستند، اما نصب آن ها برای شما هزینه اضافی تری خواهد داشت. همچنین ممکن است لازم باشد قبل از نصب برای تقویت سقف جهت تحمل وزن سفال جدید، هزینه ای را بپردازید. برخی از بام پوش های سفالی شبیه به بام پوش های فلزی هستند چرا که طول عمر آن ها با نگهداری مناسب می تواند تا 100 سال ادامه یابد. 8 نوع بام پوش سفالی وجود دارد که می توانید آن ها را در اطراف خود مشاهده کنید. متداول ترین آن ها عبارت اند از:

  • سفال های قیری
  • سفال های سرامیکی
  • سفال های کامپوزیت
  • سفال های بتنی به هم پیوسته
  • سفال های مسی
  • سفال های فلزی
  • سفال های ماسه پلیمری
  • سفال های سنگ لوح
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>