اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

ساختمان

در عبارات کلی، خرده کاری مربوط به یک مالک جدید، یا کارفرما یا مشتری نهایی، می باشد که ساختمان جدید برای نواقص جزئی که باید رفع شود کنترل می کند. معمولاً چیزی خواهد بود که خراب یا شکسته می باشد.یا چیزی خواهد بود که به درستی قرارداده نشده یا به نظر ناقص می رسد.

مانند یک در بدون لولا. بسیاری از مشکلات سطحی می باشند ولی بعضاً می تواند مسائل مهم تری باشد مانند کابینت های آشپزخانه که به درستی نصب نشده باشند. چه مشکلات دیگری ممکن است پدید آید؟ البته، به دلیل تنوع ذاتی پروژه های ساخت و ساز، لیست کردن همه آن ها غیرممکن است. ولی در حالت کلی به 4 دسته تقسیم می شوند:

جنبه های فراموش شده پروژه

در بسیاری از موارد، زمانی که یک پروژه در ابتدا کامل شده است، مسائلی خواهد بود که فراموش شده اند. خوشبختانه، این مسئله همیشه اتفاق نمی افتد و فقط چیزی است که به راحتی توسط یک پیمانکار مشخص می شود.

مشکلاتی که ممکن است برای پدیدار شدن زمان ببرند

دسته دوم مشکلاتی است که ممکن است بلافاصله پدیدار نشوند ولی می تواند به دلیل مصالح جدیدی باشند که عمل آوری آن ها زمان می برد. این مسائل می توانند مانند ترک هایی در لایه گچ کاری خودشان را نشان دهند.

مهارت ضعیف

حالت سوم می تواند مهارت ضعیف باشد که به طور کلی به عنوان رایج ترین تعریف خرده کاری تلقی می شود. این می تواند به دلایل متنوعی رخ دهد: یا کارگران به اندازه کافی ماهر نیستند یا از نقشه های طراحی پیروی نشده است. یا معمولاً می تواند به دلیل عجله در کار به دلیل صرفه جویی در پول و زمان باشد. این امر می تواند چیزهایی نظیر در و پنجره هایی باشد که همه جای آن ها رنگ نشده یا سیستم گرمایشی که کاملاً تراز نشده است.

مشکلات طراحی و مصالح

دلیل چهارم می تواند مربوط به طراحی باشد به طوری که ساختمان به طور صحیح طراحی نشده باشد یا مصالح اشتباه به کار گرفته شده باشد. در هر صورت، تأثیر مستقیمی روی روند خواهد داشت و مشکلات عدم آسایش پدیدار خواهد شد.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>