اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص


ساختمان


استانداردسازی از ابتدا

استانداردسازی یکی از بزرگ ترین کلمات کلیدی در حال حاضر برای ساخت وساز است و دلیل بسیار خوبی برای آن وجود دارد. افزودن ثبات به هر مرحله از پروژه می تواند پیش بینی پذیری را افزایش داده و تصمیم گیری مبتنی بر داده را فعال کند.به این معنا، استانداردسازی سیستم ها و فرآیندهای شما یک مؤلفه اصلی تحول دیجیتالی صنعت ساختمان است. به علاوه، می تواند نقش تعیین کننده ای در شناسایی نیازهای واقعی و نقاط ضعف یک پروژه قبل از شروع ایفا کند. به همین ترتیب، تیم پروژه همیشه می تواند جلوتر حرکت کند، خطر را کاهش دهد و از بازپرداخت های پرهزینه و وقت گیر جلوگیری کند.

البته، استانداردسازی یک بخش کامل و دقیق است که یک شبه اتفاق نمی افتد. قبل از اینکه به هدف خود برسید و یک چارچوب محکم ارتباطات و همکاری در اطراف پروژه خود ایجاد کنید، عملیات و ابتکارات جسورانه بسیاری نیاز دارید.یک اشتباه معمول که بسیاری از عوامل در ساخت وساز مرتکب می شوند این است که آن ها استانداردسازی را به عنوان یک پروژه یک زمانه موردبررسی قرار می دهند. استانداردسازی سیستم های شما فرایندی مداوم است که به بسیاری از مراحل تکراری احتیاج دارد و نمی تواند توسط مدیرعامل تحمیل شود.

بر روی بلوغ دیجیتالی خود کارکنید.

متقاعد کردن مردم برای استفاده از تلفن همراه به جای قلم و خودکار نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است. درست است که صنعت ساخت وساز پیش ازاین به فناوری های دیجیتال روی آورده است اما هنوز از جایی که باید باشد فاصله بسیاری دارد.عدم اطمینان از زنجیره تأمین و قدرت عادت دو مورد از بلندترین موانعی است که ساخت وساز باید بر آن غلبه کند تا بتواند روش دیجیتالی تری را در کار در پیش بگیرد.با این وجود، به محض اینکه مردم چه در زمین و چه در دفتر، ارزش واقعی دیجیتالی شدن را ببینند، برای تغییر روال کاری خود و اتخاذ یک رویکرد دیجیتالی تلاش می کنند.

زمین را به دفتر کار متصل کنید.

بیشتر مشکلات صنعت ساختمان از ارتباط بین محل ساخت وساز و دفتر شروع می شود. در بسیاری از موارد، تیم های میدانی در حال کار روی نسخه های منسوخ شده ی برنامه هستند، درحالی که افراد در دفتر هیئت مدیره، دید محدودی ازآنچه که واقعاً روی زمین می گذرد، دارند.این عدم ارتباطات مستمر منجر به بازنویسی های گران قیمت می شود، پیمانکاران فرعی در محل سرگردان هستند و منتظر نوبت خود برای کار در وظایف خود و اتلاف جدی مواد هستند.

زمان زیادی نیاز ندارد تا درک کنیم که همه این عوامل تأثیر جدی بر هزینه و برنامه زمانی پروژه شما دارند.داشتن ابزار مناسب برای گزارش پیشرفت در محل برای اتصال دو طرف، اساسی است اما کافی نیست. ابزارهای دیجیتالی به خودی خود درمان نیستند. برای خوب کار کردن، نیاز به زمینه و فرهنگ مناسب دارند.فقط در این صورت، افراد روی زمین مایل خواهند بود به محض انجام کار خود، تلفن خود را بردارند و به روزرسانی های خود را ارسال کنند، درحالی که افراد در دفتر کار از نزدیک نگاه می کنند و قبل از بروز مشکل، آن را تشخیص می دهند. اینجاست که مسئله پذیرش دیجیتال دوباره مطرح می شود.

تکثیر

آخرین اما نه بی اهمیت ترین، جنبه های خوب پروژه های قبلی و فعلی خود را حفظ کرده و آن ها را در تلاش های آینده خود تکرار کنید. این می تواند یک مزیت بزرگ رقابتی برای ساختمان شما باشد و به شما کمک کند تمامی حوزه های پروژه جدید خود را بهتر کنترل کنید.

البته برای دستیابی به آن، یک فرآیند جمع آوری و تجزیه وتحلیل داده های بی عیب و نقص موردنیاز است. با جمع آوری این بینش های ارزشمند پروژه، می توانید به نتیجه گیری های حیاتی برای پروژه خود برسید و به ساده ترین روند سیستم ها و فرآیندهای خود ادامه دهید. این یکی از قاطع ترین مراحل برای استانداردسازی صنعت ساخت وساز است که هزینه و تأخیر کمتری دارد.

مهم تر از آن، با سرمایه گذاری در تکرارپذیری می توانید چرخه ی آموزش را برای تیم های میدانی خود کوتاه کنید تا همه مجبور باشند از یک چارچوب درست و از پیش تعریف شده عمل پیروی کنند و از همان ابزار و تجهیزات مانند همیشگی استفاده کنند.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>