اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

ساختمان

اغلب آجرکاری های بیرونی دیوار ها شامل پوشش های آجر رسی می باشد که به دیوارها متصل می شوند و به طور سنتی قالب بندی شده و روکش داده می شوند. محل اتصال آن ها از ملات سیمانی تشکیل می شود که در شکاف ها و شیارها قرار می گیرند.

نصب روکش آجری بر روی نمای بیرونی ساختمان، نیازمند مهارت های خاصی است و این کار معمولاً توسط نیروهای ماهر و باتجربه انجام می گیرد.بندکشی درزهای آجر واژه ای است که برای توصیف فرآیند برداشتن ملات خشک شده و تخریب شده از محل های اتصال و قرار دادن ملات جدید در این نواحی می باشد.

این کار به وسیله افراد حرفه ای صورت می پذیرد، اما این کار بیشتر از اینکه سخت باشد، زمان بر است و می تواند توسط یک کارگر یا حتی صاحب خانه انجام شود. چندین محصول در دسترس می باشد که به شما امکان می دهد تا ملات را در محل های اتصال قرار دهید.

نصب آجر به ترکیب اجزای ملات و استفاده از نسبت های مناسب سیمان و ماسه بستگی دارد. در ترکیب ملات خود، از درجه مناسب ماسه استفاده کنید و اطمینان حاصل کنید که ماسه عاری از شن و سایر آلاینده ها است، موادی که می توانند خمیر ایجاد کنند و هم زمان با خشک شدن ملات، آن را تخریب کنند. یاد بگیرید که چطور ترکیبات را انتخاب کنید و چطور آن ها را برای حصول بهترین نتایج، ترکیب نمایید.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>