اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

ساختمان

خانه باید به عنوان یک سرپناه نیازهای شمارا برآورده سازد. یک پروژه ی موفق نه تنها منجر به خانه ای می شود که از زندگی در آن لذت می برید، بلکه با کم ترین هزینه نیازهایتان را برآورده می سازد. می توانید حین مرحله ی طراحی و برنامه ریزی پروژه از هزینه های اضافی بکاهید. یک طراحی هوشمندانه که تمام شاخه های هزینه را سبک سنگین کرده باشد، به صرفه جویی هزینه بسیار کمک می کند.

بنابراین برای پیدا کردن یک معمار خوب که از اهمیت این نکته آگاه است عجله نکنید و تا جای امکان تحقیق کنید. دستمزد معمار درصد کمی از هزینه ی ساختمان را به خود اختصاص می دهد اما طراحی خوب درمجموع پول زیادی برایتان پس انداز می کند و علاوه بر آن خانه ی دلخواه خود را به دست می آورید پس پشت هر پروژه ی عالی یک معمار عالی است.

هندسه ی ساده

در نظر گرفتن یک طرح وسواس گونه، پر از پیچ وخم و پیچیدگی حتماً خرج زیادی روی دستتان می گذارد. طراحی پرزحمت نشان دهنده ی پرهزینه بودن آن است پس بررسی دقیق تمام جوانب طرح از اوجب واجبات است. معمار باید در مورد هر چیز کوچک به این فکر کند که: ساختن این قسمت چقدر پیچیده و پرهزینه خواهد بود؟

انتخاب دقیق ساختار و مصالح

در اینجا هیچ راه حلی «ارزان» نیست پس باید به جای هزینه ی مصالح به سایر عوامل توجه کنید. دوام، طول عمر و نگهداری روی مجموع هزینه ی ساختمان طی مدت زمان مشخص تأثیر می گذارد. تصور کنید قرار است 25، 50 یا 100 سال دیگر در این خانه بمانید؟ اگر امروز از مصالح ارزان تر استفاده کنید، به مرورزمان هزینه ی کل ساختمان ارزان درنمی آید. این قضیه در مورد اعتبارنامه ی بومی ساختمآن هم صادق است. مثلاً، خرج هزینه ی بیشتر برای نصب عایق در بلندمدت باعث می شود قبض برق پایین باشد!

هزینه ی کار

هزینه ی نیروی کار بخش زیادی از هزینه ی کل را به خود اختصاص می دهد بنابراین بهتر است تا جایی که می توانید خودتان کارها را انجام دهید. این تصمیم قطعاً روی روش احداثی که انتخاب می کنید تأثیر می گذارد.

کارآمد بودن کف ساختمان

طبیعتاً مساحت تأثیر قابل توجهی روی هزینه ی ساخت وساز دارد و به کمک معمار می توانید راهکار هوشمندانه ای برای کاهش مساحت پیدا کنید و درعین حال به موارد دلخواه خود برسید. بااین حال، باید در نظر داشت که صرفه جویی مقیاس اینجا به کار می آید پس هزینه ی هر مترمربع باید از قبلی کمی پایین تر باشد!

طراحی فضا

فضای باز در خانه های جدید همیشه محبوبیت زیادی دارد و دلیل این امر هم موجه است: چون نور طبیعی بیشتری وارد خانه می شود و محیط خانه برای مهمانی بهتر می شود. بااین حال، هزینه ی فضای باز بالاست چون به مصالح و مساحت بیشتری نیاز دارد. یک راهکار برای حل این مشکل اضافه کردن ستون است تا از میزان فولاد کاسته شود. محل قرارگیری ستون باید با دقت صورت پذیرد تا کم ترین تأثیر را روی جریان فضا، دید و غیره بگذارد. بازهم توانایی یک معمار خوب اینجاست که محک می خورد!

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>