اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

ساختمان

بیایید نگاهی به 12 مورد از ارزان ترین مصالح ساختمانی بیندازیم که برای ساخت خانه ی کم هزینه عالی است!

پنل های از پیش ساخته شده

اگر به دنبال پایین آوردن هزینه هستید، اولین گزینه ای که می توانید به سراغ آن بروید مصالح از پیش ساخته شده است. امروزه تنوع طراحی این مصالح بسیار بالاست و طی سال های اخیر تبدیل به یکی از مهم ترین ترندهای ساختمانی شده اند.

کانتینر

کانتینر بسیار محکم است. محبوبیت آن تا جایی است که بعضی از شرکت های ساخت مسکن فقط برای همین بازار کار ساخت آن را بر عهده دارند. کانتینر قطعاً نسبت به خانه ی استاندارد ارزان تر است.

چوب بازیافت شده

امروزه دیگر مصالح قدیمی ساختمان بلااستفاده تلقی نمی شود و آن را به زباله دان نمی ریزیم. در عوض، این مصالح را به دقت تمیز و قطعات بهتر را برای مصرف دوباره آماده می کنیم. اگر از حس تاریخی موادی که قبلاً موردعلاقه ی دیگران بوده لذت می برید، استفاده از این مورد گزینه ی خوبی است.

مصالحی که حمل ونقلشان آسان است

باید یک مورد دیگر از مصالح از پیش ساخته شده یا خانه ی سیار را اضافه کنیم. این خانه ی کوچک زیبا از موادی ساخته شده که خارج از محل آماده و جابه جاشده اند. بدین صورت، هزینه ی حمل ونقل به شدت کاهش پیدا می کند.

ورقه آهن موجدار

ظاهر آهن شیاردار مشکی، به خصوص وقتی تمام ساختمان را پوشش دهد، بسیار شیک است. همچنین ازنظر حمل ونقل هم یکی از ارزان و سبک ترین مصالح محسوب می شود.

ورقه های بامبو

بامبو ازجمله مصالح کلاسیک با بودجه ی مناسب است. درحالی که بامبو قبلاً در اکثر قسمت های آسیا به عنوان مصالح ساختمانی مردمان طبقه ی ضعیف دیده می شد، امروزه کمیته ی بین المللی طراحی بالاخره متوجه قدرت، انعطاف پذیری و مناسب بودن آن برای محیط زیست شده است. فقط مواظب باشید چه نوع بامبو را می خرید. به منظور اینکه میزان دوام و پایداری بامبو در بهترین حالت باشد، باید در مرحله ی مشخصی از چرخه ی رشد قطع و استفاده شود.

ساختمان در محل

امروزه ساختمان ها بسیار سریع ساخته می شود. تأثیر این مورد روی بودجه بالاست چون نیروی کار هزینه ی زیادی را به خود اختصاص می دهد. دوباره تأکید می کنیم که خانه ی سیار مدت زمان احداث را پایین می آورد.

تیرآهن

تیرآهن در طراحی منزل دو وظیفه بر عهده دارد. هم به پی ساختمان شکل می دهد و هم کیفیت صنعتی شیکی دارد که به آن حالت تزئینی می دهد.

آجر ساده

آجر از مصالح ساختمانی به نسبت ارزانی است. تنها موردی که باید به آن توجه داشته باشید این است که نصب آن طاقت-فرساست بنابراین هزینه ی زیادی می برد اما در بلندمدت نگهداری آن کم هزینه است. به نسبت سایر مصالح ساختمانی هم ظاهر بسیار بهتری دارد.

سقف پوشالی

هزاران سال است که از پوشال به عنوان ماده ی سقف استفاده می شود چون اغلب به راحتی قابل دسترس است؛ یعنی حمل ونقل آن هم ارزان و هم آسان است؛ بنابراین، هزینه ی اصلی مربوط به نیروی کار می باشد. سقف پوشالی در بعضی از قسمت های آسیا بسیار رایج است بنابراین نصب آن هزینه ی پایینی دارد.

سنگ طبیعی

اگر نگران گرمای اضافی هستید، سنگ طبیعی عایق بسیار خوبی است. بررسی گزینه های بومی واقعاً اهمیت دارد چون هزینه ی اصلی سنگ به خاطر وزنی که دارد به حمل ونقل و نصب مربوط می شود؛ اما به محض سرمایه گذاری اولیه تا همیشه پایدار است.

بتن

محبوبیت بتن دوباره برگشته است. بتن برای کسانی که می خواهند خانه شان سبک صنعتی داشته باشد، مصالح شیکی است. دوام آن بالاست و به محض براق و تمیز شدن، ظاهر خوبی دارد.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>