اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

ساختمان

آیا در کودکی دوست داشتید تا با کامیون اسباب بازی بازی کنید؟ آیا شغل های خارج از منزل و زندگی در مکان های جدید را دوست دارید؟ آیا قدرت یک کامیون شمارا هیجان زده می کند؟ اگر پاسخ شما مثبت است، شاید به این شغل علاقه داشته باشید!

بخش ساخت وساز صنعتی شامل کار با ابزار و ماشین آلات سنگین می شود. شما در این بخش می توانید با بزرگ ترین کامیون های جهان کارکنید. اندازه برخی از این ماشین آلات از یک خانه دوطبقه هم بزرگ تر است! علاوه براین، کار با ابزارآلات و تجهیزات دیگری را یاد می گیرید که همگی می توانند هیجان انگیز باشند.

اما فعالیت در این بخش فقط به کار با ماشین آلات سنگین خلاصه نمی شود. با کار در صنایع سنگین، شما به ساخت تأسیسات صنعتی عظیم مانند نیروگاه ها، پالایشگاه ها، نیروگاه های هسته ای و معادنی کمک خواهید کرد که راحتی زندگی روزمره را برای ما به ارمغان می آورند.

ساختمان های سازمانی و تجاری

آیا تابه حال با نگاه کردن به آسمان خراش ها هیجان زده شده اید؟ آیا از طراحی برج های لذت می برید؟ اگر این طور است، حتماً از ساخت سازه های سازمانی و تجاری لذت خواهید برد، چراکه این کار خلاقیت شمارا پرورش می دهد.فعالیت های این بخش شامل ساخت سازه هایی مانند دفاتر کاری مرتفع و برج های اداری، استادیوم ها، مدارس، بیمارستان ها، مراکز خدماتی، کتابخانه ها، گالری های هنری و موزه ها می شود.

مهندسی ساخت

به طور خلاصه، بخش مهندسی ساخت کیفیت زندگی ما را بهبود می بخشد. کار در این بخش به معنای بهبود سازوکارهای صنعت ساخت وساز است. وظیفه شما در این بخش شامل نصب زیرساخت های اصلی و فراهم کردن خدماتی است که نیازهای اساسی جوامع شهری را فراهم می کند.

شما در این بخش به ساخت پل، بزرگراه، جاده و سیستم های حمل ونقل انبوهی می پردازید که تردد روزمره را فراهم می کند. علاوه بر این، شما به تأمین خدمات ضروری مانند سیستم های تصفیه آب و خطوط برق و ارتباطی می پردازید که نقش مهمی در رشد اقتصادی دارند. به عبارت دیگر، شما عناصر اساسی یک زندگی باکیفیت و پررونق را برای مردم شهر و کشور خودتان فراهم می کنید.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>